خرید و فروش ستاره های آسمان با قرارداد رسمی!

برخی از سایت های خارجی و ایرانی مدعی فروش ستاره های آسمان هستند. آنها می گویند شما می توانید یک ستاره را برای همیشه نام ببرید. قیمت آن از 800 هزار تن شروع می شود تا حدود پنج میلیون تن. ارسال قرارداد خرید برای خریدار در سراسر ایران چهار روز طول می کشد.

در کودکی می توانی به ستاره ای در آسمان اشاره کنی و بگویی این ستاره مال من است. با این تفاوت که شما خریدید و سند دارید! قیمت خرید ستاره از 800 هزار تن تا پنج میلیون تن است.

چند روز پیش ویدئویی از هدیه گرفتن یک اینفلوئنسر از ستاره در اینستاگرام منتشر شد. ستاره ای به نام خودش. اما چگونه می توان یک ستاره در آسمان خرید و گواهینامه ستاره گرفت؟

برخی از سایت های خارجی هستند که ادعا می کنند ستاره های آسمان را می فروشند. شروع قیمت ها از 800000 تن. البته مدتی است که یک سایت ستاره ایرانی راه اندازی شده است. این سایت همچنین ادعا می کند که یک شرکت فروش ستاره است.

آگهی های فروش ستاره

“ثبت نام کنید و ستاره خود را نام ببرید. با برنامه های منحصر به فرد ما ستاره ها را جستجو کنید. هدایای شخصی و موضوعی دریافت کنید. تحویل سریع، تحویل جهانی یا فوری الکترونیکی در سراسر جهان، یک هدیه ماندگار! حالا یک ستاره نام ببرید! “از 33 دلار.”

این آگهی یکی از این سایت های فروش آنلاین ستاره ای است. یعنی با نرخ فعلی دلار، خرید یک ستاره در آسمان حدود 800 هزار تن هزینه دارد.

  شرایط عجیب ثبت نام نهضت ملی مسکن برای افراد مجرد

سایت خارجی دیگری که ستاره می فروشد قیمت های متفاوتی را ارائه می دهد. قیمت نیز بستگی به بسته ای دارد که خریدار انتخاب می کند. به عنوان مثال، یک ستاره گواهی پوستی تمام رنگی 12×16 با نام ستاره، تاریخ و مختصات سفارشی حدود 59 دلار است.

به عبارت دیگر ستاره ها را با نرخ فعلی 1.5 میلیون تن می فروشند. با اسکلت فلزی طلایی حدود سه میلیون تن و بسته بندی دیگر که حدود پنج میلیون تن به فروش می رسد.

قرارداد خرید Sky Stars

ارسال چارتر ستاره به سراسر ایران در 4 روز

یک سایت ایرانی ستاره فروشی هم قیمت های متفاوتی ارائه می دهد. بر اساس تبلیغات این سایت بستگی به این دارد که ستاره را از کدام شرکت خارجی می خواهید. از یک میلیون و 450 هزار تن تا یک میلیون و 900 هزار تن.

فروشنده می گوید: قیمت 33 دلار در سایت اصلی فقط قیمت یک فایل برای خرید یک ستاره دیجیتال است. 1900000 تن هزینه های دیگر هزینه دارد. وی افزود: ما نماینده شرکت های ستاره ای هستیم. “ستاره ای که خریده اید برای همیشه به نام شما یا به افراد دیگر فروخته نمی شود.

همانطور که این فروشنده می گوید: اگر در تهران هستید، سه تا چهار روز طول می کشد تا سند ستاره و کارت هدیه خود را ارسال کنید. اگر در شهرهای دیگر ایران باشید، چهار تا پنج روز طول می کشد.

فروش ستاره کلاهبرداری است

اما آیا این ستاره ها رسما به نام خریدار نامگذاری شده اند؟ این برای چیست؟ سایت های فروش ستاره مزایای خاص بودن را می شناسند و اینکه ستاره ای همیشه به نام شما در آسمان می درخشد. اما همانطور که espacepourlavie گزارش می دهد، سایت های فروش ستاره فقط به دنبال پول از خریداران هستند و نه بیشتر!

  اینفوگرافیک / برندگان توپ طلا از سال 2000

به گفته این سایت، برخی از شرکت ها در سراسر جهان با پرداخت هزینه، ستاره های شما یا شخص دیگری را ثبت می کنند. این شرکت ها ادعا می کنند که ثبت نام رسمی است. اما آنها فقط به دنبال پول شما هستند.

بر اساس این گزارش، برخی از سایت های ستاره ای ادعا می کنند که به اتحادیه بین المللی نجوم وابسته هستند. اما اتحادیه بین المللی نجوم این ادعا را رد می کند. دادن ستاره واقعاً هدف ارزشمندی است، اما فریب مردم را که می‌توان نام ستاره‌های واقعی را مانند هر کالای دیگری خرید، توجیه نمی‌کند.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید