خرید اتوبوس فرسوده خارجی را مناسب نمی دانیم/ واردات اتوبوس های فرسوده خارجی ظلم بزرگی به تولیدکنندگان داخلی است

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از گروه بهمن:

رئیس کمیسیون ساخت و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از گروه بهمن از خودروسازان داخلی به عنوان شریک تجاری شهرداری تهران در تامین ناوگان مناسب برای حمل و نقل عمومی پایتخت یاد کرد.

خرید اتوبوس فرسوده خارجی را مناسب نمی دانیم/ واردات اتوبوس های فرسوده خارجی ظلم بزرگی به تولیدکنندگان داخلی است

به گزارش خبرخبر، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران بعد از ظهر دیروز از جمله سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون ساخت و ساز و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از گروه بهمن بازدید کردند و در جریان محصولات مختلف این گروه قرار گرفتند. به ویژه در تجارت با بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن دیدار کردند.
نظر ما در شورای ششم بر استفاده از ظرفیت داخلی متمرکز است
سید جعفر تشکری هاشمی در این بازدید با تاکید بر ظرفیت بالقوه گروه بهمن برای تامین انواع محصولات خودرویی به ویژه اتوبوس و وانت مورد نیاز پایتخت گفت: همچنان از فناوری های قدیمی استفاده می شود محصولات گروه بهمن کاملا به روز بوده و شاهد فضایی از نوآوری در این شرکت
وی همچنین گفت: تجربه تامین اتوبوس های دو طبقه تندرو از گروه بهمن نشان می دهد که خودروسازان داخلی سال ها شریک تجاری تهران در تامین ناوگان حمل و نقل عمومی مورد نیاز با مسئولان شهری بوده اند.
وی گفت: زمانی که خرید اتوبوس های خارجی کارکرده را مناسب نمی دانیم. خارجی باشید
ما می توانیم در چند زمینه با گروه بهمن همکاری کنیم
میثم مظفر رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر گفت: گروه بهمن یکی از پرافتخارترین و قدیمی ترین خودروسازان است که توانسته دانش فنی خود را در زمینه تولید محصولات خود به روز کند و از انعطاف خوبی حتی در شرایط سخت تحریم ها.»
وی با اشاره به اینکه در حوزه موتورسیکلت در شهر تهران با مشکل جدی مواجه هستیم، افزود: باید به سمت موتورهای برقی حرکت کنیم. بنابراین با توجه به ارائه موتورهای الکتریکی در چهار کلاس کارگری توسط گروه بهمن می توانیم از آن در کاربردهای مختلف شهری استفاده کنیم.
مظفر با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد اتوبوس های بی آر تی فعلی محصول گروه بهمن است، گفت: گروه بهمن در رده های مختلف کارگری و ظرفیت های مختلف اتوبوس تولید کرده است، بنابراین شهرداری قطعا از این ظرفیت و فرصت برای مذاکره و همکاری استفاده خواهد کرد. بین مجتمع خودروسازی بهمن استفاده خواهد شد.
وی به لزوم استفاده از ظرفیت خودروسازان داخلی به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد خودروسازان داخلی به ویژه خودروسازان خصوصی بتوانند نیازهای حمل و نقل کشور را تامین کنند.

  هدف جهادی دولت تضمین رفاه بهتر و کاهش درد و رنج مردم است

دیدگاهتان را بنویسید