خدمات سوپرمارکت مالی به زودی آنلاین می شود

علاوه بر شعب، خدمات سوپرمارکت دی فایننشال نیز به زودی از طریق اپلیکیشن های آنلاین در دسترس خواهد بود.

خدمات سوپرمارکت مالی به زودی آنلاین می شود

بر اساس گزارش ها زمان اخبار مهدی عسگری معاون سرمایه گذاری و توسعه گروه مالی دی در نشست گروه مالی بانک دی با عنوان “معرفی خدمات سوپرمارکت دی فایننشال” که در حاشیه کیش اینوکس برگزار شد، گفت: گروه مالی دی سوپرمارکت مالی، سبد یا مجموعه ای از خدمات مالی را از طریق شعب بانک دی به مشتریان ارائه کرده است.

وی افزود: راه اندازی سوپرمارکت مالی یک ایده خلاقانه است که یک روند جهانی است و تاکنون فعالیت های زیادی در این زمینه انجام شده است. در ایران نیز برخی از بانک ها به این گروه پیوسته اند و این خدمات را ارائه می دهند.

عسگری با اشاره به اهداف اصلی راه اندازی این سوپرمارکت مالی، افزود: سوپرمارکت مالی با محوریت ارائه طیف وسیعی از خدمات در بازار سرمایه، بازار پول و بازار مالی شکل گرفت که شامل خدمات ارزی و صرافی، خدمات بیمه ای می شود. ، خدمات کارگزاری و بانکی «شعبه های بانک دی.

وی ادامه داد: سوپرمارکت مالی بانک دی در حال حاضر در دو شعبه فعال است اما تعداد قابل توجهی از شعب طی هفته های آینده این خدمات را ارائه خواهند کرد.

معاون سرمایه گذاری و توسعه گروه دی فایننشال تصریح کرد: در نظر داریم تمامی خدمات سوپرمارکت دی فایننشال را به صورت مجازی در قالب اپلیکیشن و وب سایت مرکزی ارائه دهیم.

در این نشست سجاد رامندی، عضو هیئت مدیره و مدیر بیمه افراد بیمه دی نیز گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قصد داریم به یک سوپرمارکت مالی خدمات ارائه دهیم که از جمله آن می توان به فروش بیمه نامه در 60 دفتر بانک دی اشاره کرد. که در مراکز بنیاد شهید فعال هستند به هنگام مراجعه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران به مراکز بنیاد می توانند خدمات دلالی، بیمه ای و سرمایه گذاری را به نحو مطلوب دریافت کنند.

  تاثیر خواب بر سلامت روان

وی گفت: در حال حاضر آموزش های لازم در رابطه با خدمات سوپرمارکت مالی به کارکنان بانک دی ارائه شده است و امیدواریم در آینده تمامی شعب بانک دی این خدمات را ارائه دهند.

گلم حسن ارمت، مدیرعامل کارگزاری بانک دی نیز در این نشست گفت: تمامی خدمات شرکت های لیزینگ، بیمه و سرمایه گذاری در سوپرمارکت مالی ارائه می شود.

وی ادامه داد: همچنین قرار است از تسهیلات شعب ارزی بانک دی به عنوان واحد صرافی استفاده شود و خدمات ترجمه و انتقال وجه نیز در داخل شعب ارائه شود.

سید مهدی حجازی، مدیرعامل شرکت امید بنیان دی نیز گفت: حضور بیمه دی در شعب بانک، ریسک سرمایه گذاری مشتریان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و در نتیجه خدمات ویژه ای به خانواده شهدا و ایثارگران ارائه می کند. “

وی افزود: بیمه دی بیش از هشت هزار مرکز درمانی را تحت پوشش دارد. بر همین اساس می تواند بهترین خدمات را در زمینه درمان ارائه دهد و با توجه به رضایت مشتری سعی در ارائه خدمات به صورت آنلاین داریم.

دیدگاهتان را بنویسید