خداحافظ: استقلال نتایج فوق العاده ای در لیگ برتر کسب کرده است

محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این نشست استقلال مشخص شده: بازی سپاهان و استقلال همیشه جذاب بوده، امیدوارم فردا هم همینطور باشد.

ما یک مسابقه با رهبر لیگ داریم، نتایج استثنایی لیگ برتر بازی بسیار حساس و جذابی خواهد بود چرا که استقلال در جام قهرمانی است و سعی می کنیم فاصله خود را تا بالای جدول کاهش دهیم.

نروژ وی افزود: تیم ما از نظر روحی بسیار آماده است و نیازی به تشویق و کمک روانی ندارد.

سرمربی سپاهان ادامه داد: ما در حال خلق موقعیت هستیم و اینکه موقعیت ها به ثمر نمی رسد نیاز به تمرین دارد و بازیکنان باید ضربه نهایی را بهتر و نرمتر بزنند و من خیلی نگران بازی فردا نیستم.

وی گفت: شرایط بدنی خوبی داریم و وضعیت نگران کننده ای نداریم هرچند در چند روز گذشته سه بازی داشتیم و فکر می کنیم بازی استقلال هم همینطور باشد.

نویدکی افزود: در فوتبال فعلا باید تصمیم بگیریم، فرقی نمی کند قبلاً به دنبال دروازه بان استقلال بودیم و امروز شرایط فرق می کند.

خداحافظ: استقلال نتایج فوق العاده ای در لیگ برتر کسب کرده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: اعتراف می کنم که نتایج موفق زیادی برای صحبت نداشتیم، همیشه دوست داشتم اعضای تیمم خوب بازی کنند و مطمئنا مربیان خوب دنیا در انتخاب بازیکنان و تیم ها با چالش هایی روبرو هستند. مهدی زاده در بازی فردا مصدوم خواهد شد.

وی در پایان گفت: حضور دو ساله هواداران باعث خوشحالی است اما از طرفی از حضور کمرنگ آنها ناراحتم و امیدوارم همه بتوانند مشارکت کنند.

  معجزه 7 گیاه دارویی برای سلامتی بدن

دیدگاهتان را بنویسید