خبر خوش برای همایون شجریان برای هوادارانش

همایون شجریان این خواننده موسیقی سنتی ۱۹ خردادماه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد که در روزهای اول، دوم، سوم، سوم، پنجم و ششم تیرماه به همراه ارکستر سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش های کشور (وزارت کشور) ) کنسرت برگزار می شود و امکان تهیه بلیت کنسرت از ساعت 17 روز یکشنبه (22 خرداد) از طریق سایت تیوال وجود دارد.

همچنین در این کنسرت صندلی های VIP به صورت رایگان بین دانشجویان توزیع می شود. در صورت تمایل می توانند از ساعت 17 روز یکشنبه (22 خرداد) تا ساعت 17 روز چهارشنبه (25 خرداد) شماره دانشجویی خود را به شماره 20009090 ارسال کنند. در صورتی که درخواست های دریافتی بیش از ظرفیت موقعیت تعیین شده باشد، انتخاب به قید قرعه انجام می شود.

اما بلیت فروشی کنسرت شجریان ساعتی پس از شروع این استقبال متوقف شد و سایت تیوال اعلام کرد: به دلیل استقبال بسیار بالا، فروش این برنامه متوقف شده است، اطلاعات بیشتر به زودی اعلام می شود.

خبر خوش برای همایون شجریان برای هوادارانش

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به این مشکل پاسخ دادند و ضمن بیان مشکلات و عدم دسترسی به سایت تیوال، دریافت بلیت کنسرت را امکان پذیر نکردند.

شجریان نیز در همین رابطه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «دوستان عزیز، بسیار متاسفم که در دقایق ابتدایی سایت تیوال تراکنش بی سابقه ای صورت گرفت که با وجود رزرو قبلی منجر به کندی شدید این سایت شد. تعداد کمی از مشتریان در همان دقایق اولیه موفق به تهیه بلیط شدند و بسیاری دیگر به مشکل خوردند. در این شرایط از سایت خواستم که فروش را متوقف کند تا به مکانیزم کارآمدتری برسیم و خدمت شما را اعلام کنیم. لطفا از خرید بلیط از سایت های دیگر با قیمت های گزاف خودداری کنید.

  جادوی حمله به قرمزها بالاخره شکست

وی همچنین نوشت: «عزیزان، به جز روزهای 1، 2، 3، 5 و 6 تیرماه که تمدید بلیت آن متعاقبا اعلام خواهد شد، با تمدید روزهای بیشتر کنسرت، تاریخ های 10 و 11 تیرماه 12، 17، 18 و 19. “علاقمندان نیز به حضور شما اضافه خواهند شد.”

گروه سیاوش به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان یکی از گروه‌های شناخته شده ایران در سال‌های اخیر است که در اوایل دهه ۹۰ اجراها و برنامه‌های زنده بسیاری از جمله کنسرت آیینه‌ها به آهنگسازی کیهسرو و سهراب پورناظری را اجرا می‌کند.

همایون شجریان در شهریور 1391 پس از تشکیل سیاوش گفت: من همیشه دوست داشتم گروهی مانند آوا که پدرم آن را تأسیس کرد ایجاد کنم و این گروه باید جایی باشد که آثار هر آهنگسازی در آن اجرا شود و نوازندگان مختلف در آن اجرا کنند. اسم این گروه را هم سیاوش گذاشتم و کارم را با این گروه شروع خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید