خبر خوب برای قیمت بنزین

رئیس جمهور جمعه شب در ادامه سفر به استان قم با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از زحمات دولت ها، مجالس و مدیران گذشته تشکر کرد و گفت: مشکل داشتیم اما در این مدت حقوق ها مشکل داشتیم. بدون استقراض از بانک مرکزی بازپرداخت می شود.

وی با تشریح تلاش های دولت در اولین ماه های آغاز به کار، افزود: با واکسیناسیون گسترده، هم اکنون تعداد فوتی ها دو برابر شده، کالاهای اساسی به اندازه کافی ذخیره شده و فروش نفت افزایش یافته است.

رئیسی ایجاد سامانه بازرگام را اقدامی موثر و ضروری خواند و خاطرنشان کرد: بحمدالله در بازار کالا کمبودی نداریم و برنامه ریزی های خوبی برای کنترل قیمت ها انجام شده است.

رئیس جمهور تکمیل پروژه های نیمه تمام کشور را از مهمترین اهداف دولت سیزدهم اعلام کرد و تصریح کرد: تنها بخشی از دولت که حق حفاری دارد وزارت راه و شهرسازی است. برنامه ریزی که باید طبق قانون طرح ملی مسکن را اجرا کند.

رئیسی گفت: به هیچ وجه نمی خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم، اما در حال بررسی طرح هایی برای توجیه اختصاص سهمیه بنزین هستیم که در حال حاضر به صورت آزمایشی و محدود در حال آزمایش است تا اثرات مثبت و منفی داشته باشد. دقیقا در میدان

برنامه ریزی برای تخصیص کمک هزینه بنزین به هر کد ملی

سالاری مدیرعامل شرکت ملی نفت در برنامه ای تلویزیونی درباره طرح پایلوت اختصاص سهمیه بنزین به هر کد ملی گفت: به حساب بانکی سرپرستان خانوار واریز می شود.

وی با بیان اینکه سهمیه بنزین خودروهای عمومی به افراد پرداخت می شود، افزود: امکان تعویض به هر شکلی وجود دارد.

  گزینه ای غیرمنتظره در لیست خرید یحیی

دیدگاهتان را بنویسید