حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما; به دل مردم روزگارت نمک نزنید!

فرادید| پرستو گلستانی بازیگر 53 ساله سینما و تلویزیون بدون اشاره به بهاره رهنما از ویدئوی جنجالی اخیر خود انتقاد کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: مقدمه: در مورد ترسیم یک اندام از دیدگاه شخصی خود – و همه هم عصرانش.

چه جور آدمی هنرمند محسوب می شود و – به قول خودش – بعد از سه سال هنوز نمی فهمد که از طریق هنر واقعی، البته در ایران نمی شود – و تاریخ می گوید تا امروز نبوده است – زندگی و رفاه – حتی از نوع کوتاه – رسید. شنیده‌ایم، دیده‌ایم و می‌شنویم و می‌بینیم که هیچ ملت واقعی هنر، هوش و فرهنگ در این کشور حتی رفاه نسبی را به خرج نمی‌دهد.
حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما;  به دل مردم روزگارت نمک نزنید!
هنرمندان و به طور کلی مردم نمی توانند وقت خود را با رونق – حتی نسبتا – با درآمد واقعی بازیگری – و حتی کارکنان و نیروی کار صرف کنند. هنرمند، خودت و نمک پاشی دل مردم روزگارت را برای رفاه خودت تکان نده.

بهاره رهنما هنوز پاسخی به انتقادات پرستو گلستانی نداده است.

بهاره رهنما چه گفت؟

بهاره رهنما که در سال‌های اخیر یکی از مهره‌های اصلی شبکه‌های اجتماعی بوده، باز هم مردم ایران و چین را با انتشار این ویدئو مقایسه کرده و جنجال‌هایی به پا کرده است.

او در این ویدئو گفت: «راز موفقیت چینی ها در سراسر جهان این است که مردم متحد زیادی دارند. برخلاف مردم ایران که با دیدن همدیگر فرار می کنند. لازم نیست اینطور باشد. ما هم باید کمک کنیم. این احساس هموطن باید در ما زنده شود.

  او شایعات حضور ماگات در سپاهان را تکذیب می کند

اما جنجال از آنجا شروع شد که او در توجیه خوشگذرانی خود گفت: من در این سال ها کار کرده ام، خیلی طبیعی است که بتوانم در این سن آرامش مالی داشته باشم و زندگی ام را راحت کنم. هرکسی که بعد از 30 سال کار نتواند زندگی خوبی داشته باشد و آسایش و آرامش خاطر خود و خانواده اش را فراهم کند، به نظر من درمانده است. من سال ها زحمت کشیده ام و البته آنچه اکنون می بینید حاصل تلاش من است.

دیدگاهتان را بنویسید