حمله به زنی پشت شمشاد

446618 178 خبر مرکزی

سجادپور| جوان خارجی که زنان و دختران جوان را در اطراف اتوبان شهید کلانتری مشهد مورد آزار و اذیت وحشیانه قرار می داد، پس از یک سال تلاش کارآگاهان خراسان رضوی در حالی دستگیر شد که بسیاری از غارت وی در هراس بودند. آبروریزی به پلیس نرسید!

10 مهر سال گذشته دختری 27 ساله با عجله و گریه به پلیس مراجعه کرد و شهوات یک «مارمولک کثیف» را که با لباس ورزشی در اطراف دانشگاه فردوسی مشهد سرگردان بود، فاش کرد!

وی به کارآگاهان گفت: ساعت 18 در اطراف میدان آزادی به سمت مسیر دوچرخه در اتوبان شهید کلانتری حرکت می کردم که پسر جوانی با لباس ورزشی را دیدم که او نیز در همان مسیر حرکت می کرد، اما اهمیتی ندادم و این کار را انجام دادم. توجه نکن من به راه رفتن ادامه دادم.

در همین حین یک نفر ناگهان یک دستم را از پشت دور گردنم حلقه کرد و با دست دیگر جلوی دهانم را بست و مرا به زور پشت جعبه به سمت شرق دانشگاه برد.

“می کشمت!” خیلی ترسیده بودم و کاری از دستم بر نمی آمد. هیچکس رد نشد و صدای من شنیده نشد!

در این وضعیت وحشتناک، این “مارمولک کثیف” مرا آزار داد و فرار کرد. در پی اعلام این گزارش و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، تیمی آموزش دیده از کارآگاهان واحد جرایم سنگین به سرپرستی و نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) منصوب شدند. انجام عملیات تخصصی و رصد اطلاعاتی زیر نظر سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی جنایی) برای شناسایی این جوان متجاوز به عنف آغاز شود.

  اکشن سایپایدک یک نوآوری در خدمات پس از فروش است

این بود تا اینکه دختر جوان به دلیل شدت ترس و وحشت موفق شد تنها ظاهر کوچکی از این مرد جوان با لباس ورزشی ارائه دهد. بنابراین تیمی از کارآگاهان آگاه به شناسایی دوربین های مداربسته ادامه دادند تا اینکه در فاصله ای نه چندان دور با یک خودرو پراید مشکی رنگ که تنها چند پلاک در آن دیده می شد، دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار داد، مشاهده کردند.

با توجه به اینکه خودروی پارک شده در محل بسیار مشکوک به نظر می رسید، فرضیه های پلیس روی آن متمرکز شد و احتمال فرار «مارمولک کثیف» با همان خودرو از صحنه را افزایش داد.

از سوی دیگر پرونده حساس این پرونده با دستور مقامات قضایی جهت رسیدگی ویژه به شعبه 216 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال و مورد رسیدگی قاضی جواد آسیایی یزد قرار گرفت.

طولی نکشید که کارآگاهان ویژه با دستورات ویژه و محرمانه به ردیابی سایر شماره های پلیسی خودرو پرداختند و پس از مدتی اقدامات پلیسی و با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی مشهد سرانجام موفق به شناسایی صاحب پراید شدند. و تحقیقات نامحسوس که صاحب پراید مردی میانسال است و مشخصاتی که دختر جوان به پلیس داده است را ندارد!

به همین دلیل تحقیقات در مسیر دیگری ادامه یافت و هر بار شاخه های تحقیق به پراید سیاه رسید. به گزارش خراسان، با دستور قاضی آسیایی یزد، کارآگاهان از مالک پراید مشکی که مدارک مهمی را در اختیار پلیس قرار داد، بازجویی کردند. مرد گفت: ماشین من در دست دامادم بود و تا به حال در اتوبان شهید کلانتری نرفته ام!

  مشکلات جدی فصل دوم سریال کمدی "وضعیت زرد"

با این اظهارات، کارآگاهان پس از اخذ مجوزهای قضایی بلافاصله به بلوار خیبر در منطقه معروف به «گاراژ» مراجعه و جوان خارجی را در پاسگاهی در حین رنگ آمیزی خودروهای تصادفی دستگیر کردند. با انتقال متهم به بازپرسی پلیس آگاهی خراسان رضوی، تحقیقات ویژه آغاز شد اما وی تلاش کرد حضور خود را در صحنه انکار کند.

در همین حال کارآگاهان از شاکی جوان خواستند مراتب را به پلیس گزارش دهد. او بلافاصله و در نگاه اول “مارمولک کثیف” را شناخت و فریاد زد: “این مرد کثیفی است که مرا هدایت کرد.”

در پی افشای این حادثه و دستورات محرمانه قاضی شعبه 216 دادسرای مشهد، کارآگاهان در نامه ای از مسئولان خواستار کمک برای شناسایی سایر دخترانی که احتمالا قربانی «مارمولک کثیف» شده اند، شدند. در همین حال سه دختر جوان دیگر با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی مدعی شدند که در پشت نرده های دانشگاه مورد حمله همان متهم قرار گرفته اند.

آنها «مارمولک کثیف» را در بین حدود 8 مرد جوان با لباس ها و چهره های مختلف شناسایی کردند و تحقیقات کارآگاهان با دستور سرهنگ شفیع زاده وارد مرحله جدیدی شد چرا که احتمالاً به زنان و دختران دیگری حمله کرده بود. گزارش خراسان حاکی از آن است که با پیگیری های دقیق کارآگاهان و راهنمایی های تخصصی افسر قضایی، چهار مالباخت دیگر که در همان منطقه مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند اما به پلیس آگاهی گزارش نکرده بودند، شناسایی شدند.

در همین حال یک مقام آگاه از سایر زنان و دخترانی که ممکن است قربانی شهوات این مرد جوان شده باشند، خواست برای اطلاع از محرمانه ماندن هویت خود به اداره آگاهی جنایی خراسان رضوی واقع در اوایل رضاشهر مشهد مراجعه کنند. باقی می ماند و حتی نزدیکترین افراد به آنها اطلاع رسانی نمی شود.

  آمار مرگ و میر از تاج امروز 14/12/1800

شایان ذکر است این شهروند خارجی که نقاش خودرو و ورزشکار در رشته کیک بوکسینگ است از پشت به غنایم خود حمله کرد و گفت: به زودی کارم را انجام می دهم اما اگر کاری بکنی کشته می شود. او دختران جوان را پشت میله های زندان مورد آزار و اذیت قرار می داد.

منبع: خراسان

دیدگاهتان را بنویسید