حملات سایبری شدید علیه صهیونیست ها در روز قدس

پایگاه اطلاعات مجله عبری (رایانه) به نقل از گابی پورتین، رئیس شبکه سایبری اسرائيل او گفت که فضای سایبری اسرائیل شاهد بدترین حملات در هفته گذشته بود.

این مقام صهیونیست به طور ضمنی به هلدینگ اشاره می کند روز جهانی قدس و قیام علیه سیاست‌های رژیم صهیونیستی اذعان داشت که هفته گذشته شاهد تلاش‌های زیادی از سوی هکرها برای انجام حملات سایبری بودیم.

وی اذعان داشت که این حملات از هیچ جای دنیا انجام نشده است، بلکه از نقاط مختلف جهان انجام شده است و بیشتر آنها با هدف افزایش آگاهی عمومی و افزایش خشم عمومی علیه اسرائیل بوده است.

این مقام صهیونیست در ادامه اعترافات خود تاکید کرد که برخی از این حملات منجر به تخریب تعدادی از سایت های اسرائیلی شده است.

حملات سایبری شدید علیه صهیونیست ها در روز قدس

وی همچنین در اعترافات دیرهنگام خود تاکید کرد که حدود یک ماه پیش، یک حمله سایبری باعث از بین رفتن وب سایت های رسمی اسرائیل شد که پس از مدتی به مدار بازگشتند.

گفتنی است جواز هندل وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی نیز در همین نشست که روز دوشنبه برگزار شد، اعلام کرد که تمامی شرکت های خدمات اینترنتی موظف به اجرای برنامه های امنیت سایبری هستند.

وی گفت: حملات اخیر به وب‌سایت‌های اسرائیل نشان داد که هکرها تلاش می‌کنند به زیرساخت‌های فضای سایبری نفوذ کنند، اسرائیل شاهد هزاران حمله سایبری بوده است و ما معتقدیم این حملات ادامه خواهد داشت که یکی از آنها مربوط به روز قدس است. اما قبل از اینکه شاهد هک شدن اطلاعات رئیس موساد و هدف قرار گرفتن شرکت های بیمه و غیره باشیم.

  آیا کارمندان موفق همیشه کار می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید