حمایت اینستاگرام رضا کیانیان از پرویز پرستویی

سپس پرویز پرستویی وی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از فیلمی که با آن به آمریکا سفر می کند، خبر داد. داستان هزار و یک روز حبیب احمدزاده منادی صلح بود و سوالاتی که در این جلسه از او پرسیده شد نیاز به توضیح زیادی داشت و اینکه شاید اصلاً مجبور به پاسخگویی به این سوال نبود چون برای هدف دیگری به آنجا رفته بود. . . رضا کیانیان هم از او حمایت کرد.

رضا کیانیان وی در حمایت از پرستویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«سلام آقای سام رجبی.

صفحه شما را دیدم و پست های شما را خواندم. می خواهم جمله ای از شما ذکر کنم و سپس ادامه دهم.

دلیل این همه دروغ و فساد دموکراسی و آزادی نیست.»

تا جایی که من می دانم یکی از پایه های دموکراسی «آزادی بیان» و «آزادی عقیده» است. شمارش کنید چند دین در آمریکا با هم وجود دارد! چند نوع پناهنده سیاسی و اجتماعی از سراسر جهان در آنجا زندگی می کنند؟ در آنجا وقتی از شخصی سؤال می کنید و طرف نمی خواهد پاسخ دهد، حق ندارید سؤال خود را تکرار کنید. حتی پلیس هم حق تکرار سوال را ندارد. تا اینکه وکیل اومد.

اگر به دموکراسی اعتقاد دارید، بگذارید هرکس نظر خودش را داشته باشد. اگر از کسی سوالی دارید و طرف مایل به پاسخگویی نیست، نپرسید و اصرار نکنید. به همین راحتی و به همان اندازه دردناک.

دموکراسی بسیار دشوار است. تحمل خلاف آن بسیار دشوار است. ویدیو دوم را منتشر کردم تا به شما یادآوری کنم که گاهی به نظرات دیگران احترام نمی گذارید. ویدیوی شما و آقای پرستویی هم همینطور. شما به نظر آنها احترام نمی گذارید و سوال خود را بارها تکرار می کنید. اگر حکومت بر اساس عقاید شما تشکیل شود، مطمئن هستید که همه آزادند؟ آیا مطمئن هستید که در این صورت هر کس می تواند ایده های خود را داشته باشد؟ یا فقط خودت را رها می کنی و بقیه را از سر راهت برمیداری؟ البته توهین و تحقیر میکنی. اگر به قدرت برسی چه کار می کنی؟ آیا مطمئن هستید که حریفان خود را نمی بندید؟ چون ضبط کردید، اسامی حریفان را برای همان روز یادداشت می کنید.

  عکس/ کویر مرموز و شگفت انگیز کرمان

آقای رجبی! آقای پرویز پرستویی نظر دارد، شما باید به هرکسی که اسمش را نوشته اید احترام بگذارید. زیرا «شما» مدعی اعتقاد به «دموکراسی» و «آزادی» هستید. به نظر من جنگ فقط جنگ می آورد و برای ایجاد دموکراسی باید دموکراسی را تمرین کنیم. در صورت تمایل پاسخ دهید. البته به برخی سوالات پاسخ نمی دهم. البته من به مدال های شما افتخار می کنم.

حمایت اینستاگرام رضا کیانیان از پرویز پرستویی

دیدگاهتان را بنویسید