حماس مسئول عملیات سلفی گری است. پایگاه خبری افکارنیوز

جنبش حماس وی در بیانیه‌ای به رسانه‌ها مسئولیت کامل عملیات سلفی‌ها در صبح جمعه را بر عهده گرفت و تاکید کرد که این اقدام بخشی از واکنش‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش علیه هتک حرمت است. مسجد الاقصی در نظر گرفته شده است.

در بخشی از این بیانیه آمده است به یاری خدا یک گردان عزالدین قسام او مسئولیت کامل عملیات قهرمانانه سلفی ها را که شامگاه جمعه 29 آوریل در شهری به نام آریل که بخشی از اراضی اشغالی فلسطین است به عهده می گیرد.

در بخشی دیگر از بیانیه تاکید شده است که تیپ های قسام مسئولیت این عملیات قهرمانانه را که منجر به سردرگمی نهادهای دشمن شد، اعلام می کند و تاکید می کند که فرزندان مجاهدان قسام در کرانه باختری به کسانی که سیف القدس را در کنار هم قرار دادند افتخار می کنند. مبارزان ملت فلسطین در تمام این سرزمین اشغالی زنده نگه داشته می شوند.

عملیات در شهر آریل که منجر به کشته شدن یکی از نیروهای امنیتی در این شهر اشغالی شد، تقریبا چهارمین عملیات ضد صهیونیستی در 40 روز گذشته بود.

حماس مسئول عملیات سلفی است

در این عملیات یکی از نگهبانان شهر بزرگ آریل در نزدیکی استان سلفیته در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله دو فلسطینی به شهادت رسید.

برخی منابع خبری صهیونیستی از زخمی شدن یک صهیونیست دیگر در این عملیات توسط رزمندگان فلسطینی و انتقال آن به بیمارستان خبر دادند.

رسانه های صهیونیستی گزارش دادند دو رزمنده مقاومت مسلح با تفنگ کارلو به سمت یکی از نگهبانان شهرک آریل در جنوب نابلس شلیک کردند و متواری شدند.

  هواشناسی ایران امروز 1401/02/26

چند روز بعد ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که طی عملیاتی در روستای کراوه بنی حسن کرانه باختری، علاوه بر دستگیری این دو (جنگجویان فلسطینی)، تعدادی از دوستان و بستگان خود را دستگیر کرده و از سلاح و سلاح استفاده کردند. در طی این عملیات، او شهر آریل را مصادره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید