حقایقی درباره بهشت ​​که نمی دانستید

اکثر مردم بر این باورند که جن موجوداتی هستند که اگرچه نامرئی هستند، اما قدرت فکر و عاطفه دارند و قدمت خلقت آنها به هزاران سال قبل می رسد. اما راز پنهان این موجودات چیست؟

شاید پیش از این در فیلم های ترسناک ارواح و مظاهر دیده باشید، اما دیدن و صحبت از ارواح فلسفه عمیقی دارد که در منابع و کتب دینی به آن اشاره شده است که در ادامه می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید.

جین حیوان باهوشی است. و فیزیکی غیر آلی؛ که از نظر وجود آنها; از نظر ادیان، او از انسان کوتاهتر و از حیوان بلندتر است. در فرهنگ فارسی به آن دیو، در فرهنگ عربی جین و در فرهنگ لاتین دیو یا جین می گویند. جن یعنی چه سرپوشیده؛ و ما می خواهیم آن را از حواس خود پنهان نگه داریم.

– خصوصیات جسمانی جن ها از دیدگاه انسانی. این قابل توجه است. عنصر اصلی وجود، جین آتشین است و به دلیل فقدان عنصر خاک; در وجود خود، مانند بارباپاپا، می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود. و خیلی چیزها در یک سکته. علاوه بر این سرعت بسیار بالایی دارد. مثلا می تواند فاصله لاهور تا تهران را در عرض 5 دقیقه طی کند و برگردد.

– جن تولید کننده ابزار نیست. و به دلیل خواص فیزیکی منحصر به فرد آن؛ قادر به زندگی در هر مکان و موقعیتی. به همین دلیل است که نیازی به خانه و خانه ندارد. چون سرما و گرما و باد و طوفان به دردش نمی خورد. جن به وسایل نقلیه نیاز ندارد. و از اینجا می توان فهمید که جنیان صنعت و تکنولوژی ندارند; و هیچ شهر و خانه ای ندارند زیستگاه معمول آنها کوه و جنگل و دشت است.

  کامیون زامیاد پادراپلاس 3 ستاره کیفیت دریافت کرد

جین مانند همه موجودات زنده تغذیه می کند. اما به میزان بسیار کمتری از انسان.

جین ها مانند انسان ها دارای جنسیت زهره یا ماده هستند. آنها تولید مثل می کنند و خانواده تشکیل می دهند. و به صورت یک جامعه زندگی می کنند و جامعه ندارند.

جین بیشتر از انسان عمر می کند. حدود 1000 سال به بالا. جن که در سوره جین آمده است; وقتی برای اولین بار آیات قرآن را شنیدند; آنها به دلیل ازدحام جمعیت متلاشی شدند. احتمالا هنوز زنده هستند. جینی در نقش حکیم؛ فرمانده و مطیع; ارباب و بنده؛ کافر و متدین؛ آنها مهربان و بد هستند. وقتی می میرند ناپدید می شوند و نیازی به قبر و قبرستان ندارند.

جین عقل دارد. اما نه عقل ابزاری و عقل فلسفی و خلاقیت هنری. هوش جین یعنی قدرت ارزیابی امور روزمره یا عقل برای امرار معاش; و قدرت تشخیص است; به علاوه هوش غنی؛ هم قدرت خواندن ذهن ها و هم در جستجو و یافتن گذشته و آینده.

جین ها مانند انسان خوانده می شوند. و نام و سنّت و آوازه دارند، زبان خاص دارند; و بلیغ هستند و قادر به درک زبان انسان هستند.

– معروف ترین جین; ابلیس یا به نام شیطان; که شرح حال او را شنیده اید; که با تلاش بسیار نزدیک به حق، به مقام فرشتگان مقرب رسیدند; اما چون آماده پرستش انسان است; یعنی نتوانست با خدا ارتباط برقرار کند و از در رانده شد.

– جن را می توان در برخی موارد آموزش داد. برای خدمت به انسان چنین سنتی در میان رزمندگان ایران، پاکستان و هند وجود دارد. اما در کل؛ بدون بودا؛ نه دالایی لاما؛ نه اولیای خدا؛ نه عارفان و نه پیامبران; کمک گرفتن از موجوداتی مانند انسان; اشتباه می کنند و گناه می کنند; توصیه نمی شود، اما همه. وجود خود را تایید کرده اند.

  واکنش حاطب زاده به ادعاهای بی اساس رژیم صهیونیستی

– جینی به عنوان امواج رادیویی و ماهواره ای. آنها با ما هستند، ظاهر نمی شوند. اما آنها نیز حضور دارند; در خانه ها و بدن شخصیت های ضعیف؛ سفر می کنند. یکی از راه های خلاص شدن از شر ژن های مزاحم؛ خواندن و آویختن 4 آیه از قرآن; شروع با gul; و دعاهای فراوان؛ که در کتب مختلف وجود دارد. راه دور نگه داشتن مرد خبیث چیست؟!

– الف ها برخی از ما؛ آنها دوقلو و غیر دوقلو را دوست دارند. آنها به ما کمک می کنند. و همچنین جواهرات و اشیای قیمتی ما؛ انگشترهایی با زیورآلات سنگی (مخصوصا عقیق) را دوست دارند (مخصوصاً اگر بر روی آنها آیات و بیت حکاکی شده باشد).

اگر آنها را دوست داشته باشیم و حرف خوبی داشته باشیم. آنها بیشتر به ما مراجعه می کنند و ابراز همدردی می کنند. بسیاری از آنها خدمتگزار ارواح اولیای الهی هستند و دست ما را گرفته اند و بسیاری از آنها خدمتگزار اکثر افراد شرور هستند. بیشتر آنها بی آزارند و مثل ما در این دنیا و درگیر سرنوشت خودشان هستند.

اما آنهایی که فراطبیعی هستند. و به مخلوقات او ایمان نیاورید; چندین دسته وجود دارد:

کسانی که چیزی را که نمی بینند باور نمی کنند. معمولاً اینها فقط آنتی بادی های مادربزرگ ها هستند. کسانی که به جز انتقاد از ماجرای حمام های تاریک و کوتوله ها و عروسی جن ها به خود زحمت نداده اند حتی کوچکترین اطلاعات را بدانند.

این نوع بچه های 7 ساله که مادربزرگش برای ترساندن و خواباندن آنها قصه می گفت. آنها هنوز زیر لحاف هستند. یا اینکه هارد کوچکشان پر از مشکل است و دیگر طاقت درک و پذیرش راز را ندارند. آنها هم مثل من چهار کتاب خوانده اند و تمام داستان را در همان چهار کتاب دیده اند. و گروهی پوچ یا پوچ:

  1хставка 1xstavka: Бонус При Регистрации

کسانی که خود را انکار می کنند، چه رسد به فراتر از خودشان. و آخرین گروه از این جین ها; آنها دستان خود را بالا می برند و ارواح را احضار می کنند. در نقش روح برایشان شیرین کاری می سازند. تا فردا در ستایش روح؛ کتاب چاپ کنید و جایزه بگیرید.

جین برای مردان؛ خطرناکتر از انسان نیست. مثل مردی برای کوسه؛ از کوسه خطرناک تر است! (هیچ مرگ انسانی توسط شیاطین در تاریخ بشر گزارش نشده است، در حالی که تنها در زمان حکومت استالین 35 میلیون روسی کشته شدند. هیچ ترسی کمتر از شهوت انسان نیست؛ به قول توماس هابز: انسان گرگ انسان است.

-بطور کلی؛ و بدون توجه به موارد خاص; آنها با ما کاری ندارند. ما به خاطر دود و دود و هیاهوی شهر و بوی فاضلاب با آنها کاری نداریم. آنها هم مثل ما شغل و پاداش دارند. و در نهایت؛ به نظر من: با همه این اوصاف; آنها تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا: آنها نیز رنج می برند.

دیدگاهتان را بنویسید