حضور گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

شرکت ها و واحدهای گروه مالی توریست و بانک جهانگردی با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

حضور گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش گروه مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایرانیان «سمگا» با حضور در این نمایشگاه به ارائه، فعالیت ها، دستاوردها و فرصت های خود می پردازد. از عموم

بخش های سمگا شامل شرکت آریا زیگورات، پارس زیگورات، رکسان و گروه هتل های بین المللی فدک در این نمایشگاه 4 روزه حضور خواهند داشت.
بانک گردشگری همچنین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور یافت و به ارائه و دستاوردهای خود از جمله خدمات نوین بانکی خواهد پرداخت.
شرکت ها و واحدهایی از گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در زمینی به مساحت 450 متر مربع در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران حضور خواهند داشت.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری با نشست ها، پنل ها، کارگاه ها و میزگردهای تخصصی مختلف با حضور اساتید و فعالان حوزه گردشگری همراه خواهد بود.
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مهم ترین محفل گردهمایی فعالان گردشگری و همفکری و تبادل نظر بین بخش خصوصی و دولتی برای دستیابی به مهمترین ماموریت ها در حوزه گردشگری است.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ساعت 9 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 9 الی 17 برگزار می شود.

  خطرات مرگبار ورزش در هوای گرم

دیدگاهتان را بنویسید