حرکت معکوس قیمت سکه و طلا/ کاهش اندک قیمت دلار

بازارهای ارز و طلا امروز کاهش جزئی در قیمت سازمان یافته دلار و طلا ثبت کردند. قیمت سکه نیز افزایش یافته است.

بر اساس گزارش ها زمان اخبار ، قیمت دلار در بازار متشکل امروز دوشنبه 13 دی ماه 90 افت جزئی داشت این اسکناس آمریکا امروز یک تومان کاهش می یابد. بازار ارز شد. قیمت دلار در ابتدای معاملات امروز 27 هزار و 179 تن و در اواسط معاملات 27 هزار و 178 تن بود.

قیمت دلار و یورو در بورس کشور چقدر است؟

صرافی ملی که امروز دوشنبه 13 دی ماه نمایندگی تابلوها را بر عهده دارد قیمت دلار و یورو را اعلام کرد. بر این اساس، قیمت خرید دلار آمریکا ۲۶۸۵۲ (بیست و شش هزار و هشتصد و پنجاه و دو تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۷ هزار و ۳۹۵ (بیست و هفت هزار و سیصد و نود و پنج تومان) اعلام شد. ).

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران، قیمت خرید یورو ۲۹ هزار و ۹۷۰ (بیست و نه هزار و نهصد و هفتاد تن) و قیمت فروش یورو ۳۰ هزار و ۵۷۵ (سی و پانصد و هفتاد) است. پنج تن).

قیمت پیچیده امروز در بازار چقدر است؟

قیمت درهم امارات (حواله وجه) امروز – دوشنبه 13 آذر 1400 مصادف با کاهش به 8 هزار و 60 تن شد. با ضرب قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (3673)، 29604 تومان به دست آمد.

قیمت سکه افزایش یافته است

قیمت اونس طلا امروز در بازار جهانی 8 دلار از ارزش خود را از دست داد و به قیمت 1822 دلار معامله شد. و در بازار داخلی قیمت طلا 18 قیراط نیز جاده طلایی جهان شد و 4400 تن نسبت به روز گذشته کاهش یافت. قیمت طلا 18 قیراط امروز 1 میلیون و 285 هزار و 900 جلد بود. ولی قیمت سکه بر خلاف قطره قیمت طلا روی زنجیره رشد قرار گرفت. این فلز زرد 20 هزار تن به ارزش فعلی خود افزود و به 13 میلیون و 85 هزار تن رسید.

  شکلات درمانی و فواید آن

دور هشتم مذاکرات وین آنچه در آغاز سال نو به مدت سه روز متوقف شده بود، امشب (دوشنبه) در هتل کوبورگ از سر گرفته می شود. بازار ارز تهران بار دیگر برای شنیدن خبر برجامی گوش تیز کرد. علی باقری کنی برای ادامه هشتمین دور مذاکرات رفع تحریم ها صبح امروز وارد وین شد. حاتب زاده گفت: امروز برای مذاکرات در وین متن مشترکی داریم زیرا غرب متوجه شده است که باید از خواسته های حداکثری خود عقب نشینی کند.

همچنین محمد باکر کلیباف، رئیس مجلس در گفت و گو با شبکه المنار برای بردهام وی گفت: ما تعهدات موقت نداریم و اگر تعهدی داده شود دائمی است و قطعنامه ای در شورای امنیت اتخاذ و تصویب شده است که البته به تفصیل در زمانی است که آمریکا اگر بخواهد به تیم مذاکره کننده بپیوندد باید اولین قدمی را که برداشته اند بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید