حرکت اسکوچیچ پس از باقی ماندن در تیم ملی

دراگان اسکوچیچ پس از ماندن در سمت سرمربیگری تیم ملی، تغییراتی در ترکیب اصلی تیم ملی ایجاد کرد.

حرکت اسکوچیچ پس از باقی ماندن در تیم ملی

من گزارش میدم زمان خبریدراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تصمیم هیات مدیره این فدراسیون برای ادامه فعالیت در تیم ملی گفت: از اعتماد اعضای هیات مدیره فدراسیون فوتبال تشکر می کنم. . رسیدن تیم ملی من ساعت ها در جام جهانی فوتبال در ایران سپری کردم و من و همکارانم سخت تلاش کردیم تا بر شرایط سختی که پیش رو بود غلبه کنیم.

وی افزود: طبیعتا نگاه ما بعد از صعود به جام جهانی همین بوده و خواهد بود.با تشکر از مجدی به عنوان نفر اول فدراسیون و از بقیه خوبان. شاید در اردوی آخر مشکلاتی وجود داشت اما طبیعتا از همه نظر استفاده می کنیم تا با تیم ملی خوب به جام جهانی برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد: از امروز تمام توجه من به تیم ملی و آمادگی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، یکپارچگی و انگیزه برای جام جهانی آماده شویم. اردوی شهریور ماه برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل از همه مردم ایران و همچنین علاقه مندان به فوتبال و ورزش کشور می خواهم از تیم ملی حمایت کنند. ما به گذشته نگاه نمی کنیم، بلکه به آینده می نگریم و باید در مسیر دشواری که در آن قرار داریم، تلاش خود را مضاعف کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: خیال مردم ایران راحت باشد که تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان روی حضور قدرتمند در جام جهانی پیش رو است و امیدوارم در قطر نتایج قابل قبولی در خور ایران به دست آوریم.

  طرز تهیه اسپاگتی برنج با قیسی

زمانی که صحبت از برکناری سرمربی تیم ملی و محرومیت او توسط کمیسیون شد، ملی پوشان هم به این ماجرا پیوستند و اظهار نظر کردند.

سردار آزمون جزو اولین بازیکنانی بود که از اسکوچیچ حمایت کرد و نوشت اگر می خواهید اسکوچیچ تعویض شود این تصمیم را به بعد از جام جهانی موکول کنید، این خواسته بازیکنان ماست.

پس از این ماجرا بازیکنانی چون سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد، مهدی ترابی، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، امیر عابدزاده، سعید عزت اللهی، میلاد محمدی، کاوه رضایی، پیام نجاز، سید قدی، سامان قدسی. حسین حسینی و مرتضی پورعلیگنجی از انتشار این خبر درباره سردار آزمون انتقاد کردند.

تغییرات اسکوچیچ پس از ماندن در تیم ملی

احسان حاج صفی کاپیتان اول تیم ملی است که بارها روی نیمکت نشست و در مقدماتی جام جهانی قطر در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

کاپیتان دوم تیم ایران کریم انصاری فرد است. مهاجمی که برای بازی دوستانه با الجزایر به تیم ملی دعوت نشد و بعید است دوباره از سوی دراگان اسکوچیچ دعوت شود. نباید فراموش کرد که انصاری فرد نیز در لیست مازاد باشگاه یونانی A.A.K قرار دارد.

کاپیتان سوم یا شاید دستیار تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش است. اسطوره فوتبال کشورمان که در فاینورد بازی می کند اما با وجود درخشش در تیم ملی با افت شدیدی در رده باشگاهی مواجه شد.

و سردار آزمونی که بزرگترین حامی اسکوچیچ بود و به عنوان کاپیتان اول تیم ملی شناخته می شد، باقی می ماند.

  حقایقی درباره کهریزک از زبان رضا رویگری و همسرش

بیرو گلر تعمیر می شود

برخی از نزدیکان دراگان اسکوچیچ گفته اند که احتمال 100 درصدی وجود دارد که علیرضا بیرانوند دروازه بان دائمی تیم ملی ایران در جام جهانی باشد.

این ادعا در حلب مطرح شد که بیرانوند سال ها دروازه بان تیم اول بود اما به گفته اسکوچیچ نیمکت نشین بود.

حالا شایعه شده که اسکوچیچ با علیرضا صحبت کرده و به او گفته است که دلیل نیمکت نشینی او در چند بازی اخیر تیم ملی، وضعیتش در بوآویستا است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید