حذف مهدی طارمی در دنیای حرفه ای درست است!

413778 623 خبر مرکزی

مرتضی رضایی| نام مهدی طارمی در لیست جدید تیم های ملی دیده نمی شود تصمیم دراگان اسکوچیچ غیرقابل پیش بینی نبود! یعنی ممکن است مهدی طارمی در لیست جدید تیم ملی نباشد. آن هم پس از توئیت مهدی طارمی.

تصمیمی که حتی اگر در آن زمان اشتباه بود، در دنیای حرفه ای درست است! در نظر داشته باشید که می گویم در دنیای فوتبال حرفه ای!

این یک ساختار است و تعریف شده است. سمت سرمربیگری در تیم های ملی و باشگاهی. نمونه ای از این که بازیکنی در مقابل مربی به این شکل موضع بگیرد، حتی اگر چند درجه بالای سرش باشد، پیدا نمی کنید.

حالا اتفاقی افتاد و اسکوچیچ تصمیم گرفت خط قرمز پررنگی روی نام مهدی طارمی بکشد. فضای مجازی مملو از نظرات است. خیلی ها پشت طارمی می ایستند و می گویند او و هم تیمی هایش تیم را به این مرحله رسانده اند و این اسکوچیچ است که باید از تیم ملی برود، عده ای هم هستند که شمشیر طارمی را از روزگار درآورده و از سرمربی تیم دفاع می کنند. تیم ملی.

طبق دسته دوم، هر سرمربی تیم ملی باید سمت سرمربیگری خود را حفظ کند و هیچ بازیکنی اجازه ایستادن مقابل سرمربی را ندارد.

بسیاری از نظرات احساسی و بسیار احساسی هستند. برخی اظهار نظرهای منطقی می کنند و کسانی هم هستند که ماجرا را با مشکلات باشگاهی و آبی و قرمز مرتبط می کنند. در همین راستا، یک بار گزارش شده بود که ارتش در فضای مجازی در صفحه اینستاگرام اسکوچیچ کمپینی به راه انداخته است!

  ارتباط مستقیم مغز با باکتری های روده

ما یک داستان در مورد آن داریم. از لیونل مسی گرفته تا مجری قرعه کشی جام جهانی و خیلی های دیگر. برو خودت ببین چی ننوشته اند! این را در یک حساب خیریه دیگر برای مهدی طارمی بگذاریم! اینقدر فحش ندهیم و توهین نکنیم.

مهدی ستاره پذیرایی است; میگی اسکوچیچ به خوبی تیم ملی ایران نیست! این نظر هم صادقانه است، اما اگر شما جای خودتان بودید، چه تصمیمی می گرفتید؟!

دیدگاهتان را بنویسید