حدود 13000 گاوصندوق بانک توریستی برای حفاظت از دارایی های ارزشمند مردم خدمت می کنند

در سال های اخیر شعبه های امن بانک گردشگری در شعب منتخب این بانک به منظور نگهداری اسناد و دارایی های ارزشمند مشتریان ساخته شده و در خدمت مردم بوده است.

حدود 13000 گاوصندوق بانک توریستی برای حفاظت از دارایی های ارزشمند مردم خدمت می کنند

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، تعداد کل گاوصندوق های این بانک شامل بیش از 10 هزار صندوق خرد، بیش از هزار و 200 صندوق متوسط ​​و بیش از هزار و 200 صندوق کلان است.
تا سال گذشته 4 شعبه در تهران و شهرستان ها دارای گاوصندوق فعال بودند اما از امسال تعداد شعب فعال با گاوصندوق افزایش یافته و به تدریج در حال افزایش است.
امسال دارایی های فعال سه شعبه بانک گردشگری در تهران به مجموع دارایی های فعال اضافه شد و هم اکنون 7 شعبه گاوصندوق خود را به مشتریان و متقاضیان اجاره می دهند.
این گزارش حاکی از آن است که تا پایان سال جاری چهار شعبه دیگر بانک گردشگری در تهران به تدریج فعال می شود تا مجموع شعب فعال صندوق سپرده این بانک به 11 شعبه در کشور برسد.
هم اکنون در تهران شعب سیدجمال الدین، گلوبندک، امام حسین (ع)، عمار و مهستان و شعب مرکزی در کرمان و اصفهان دارای گاوصندوق فعال بوده و در خدمت مردم و مشتریان بانک گردشگری هستند.
در دنیای امروز، گاوصندوق بانک های توریستی بهترین راه برای نگهداری اسناد ارزشمند و سرمایه گذاری های مردم است.
شرایط استفاده از گاوصندوق بانک توریستی برای تمامی افراد یکسان بوده و مدت اجاره این صندوق ها یکسال بوده و تمدید آن منوط به تایید بانک می باشد. زمان استفاده از گاوصندوق بانکی نیز فقط در ساعات اداری موجود است.
بانک توریست دارای 100 شعبه در سراسر کشور است.

  حذف ایتالیا در مقدماتی جام جهانی

دیدگاهتان را بنویسید