حبس ابد برای معلم آدم خوار آلمانی

یک مرد آلمانی روز جمعه توسط دادگاه برلین به دلیل قتل، قطعه قطعه کردن و مثله کردن مرد 43 ساله ای که به صورت آنلاین با او آشنا شده بود، به حبس ابد محکوم شد.

“استیون آر.” نام این معلم 42 ساله که به اتهام قتل و “برهم زدن آرامش اموات” محاکمه و محکوم شده بود و دادگاه آزادی وی را به دلیل شدت خشونت در قتل تقریبا غیرممکن دانست.

به گفته دادستان پرونده، قربانی این حادثه «استفان تی» نام دارد. چه کسی در تاریخ 6 سپتامبر 2020 از طریق یک سایت دوستیابی با “استفان آر” به عنوان مکانیک کار می کند. آشنا در اولین ملاقات که چند ساعت پس از آشنایی صورت گرفت، قاتل دارویی به قربانی خود داد که او را مست کرده بود.

سپس گلوی قربانی را می برید و منتظر می ماند تا خون از بدنش خارج شود و سپس بخشی از اندام او را می خورد.

پس از ناپدید شدن قربانی، جستجو برای یافتن ردی از او بی نتیجه ماند تا اینکه در نوامبر 2020 استخوان های یک انسان در پارکی در شمال برلین پیدا شد.

پلیس ممکن است در نهایت آثاری از خون و سایر قسمت های بدن قربانی و همچنین ابزاری مانند اره مویی را در آپارتمان متهم پیدا کند. بازپرسان قضایی بعدا اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده قبل از ارتکاب جنایت تحقیقات کاملی در رابطه با آدم خواری انجام داده است.

پیش از این در اوایل دهه 2000، اخبار مربوط به یک مورد آدمخوار دیگر جامعه آلمان را شوکه کرد. در موردی معروف به آدم خوار روتنبورگ، قاتل آرمین میوس قربانی خود را کشت و خورد و به همه آنها شلیک کرد.

  عکس/ اولین برف از سال 1400 در تهران

منبع: یورونیوز

دیدگاهتان را بنویسید