جیلی توگلا; شاسی بلند جدید چینی با طراحی متفاوت

418990 968 خبر مرکزی

Xingyue یکی از محصولات جدید جیلی است که از دانش ولوو در تولید این خودروها استفاده می کند تا نام جیلی بتواند جایگاه خود را در بین مشتریان بازارهای مختلف بهبود بخشد. شینگ یو در بازارهای بین المللی با نام توگلا شناخته می شود. قیمت این خودرو در بازار چین از 21000 دلار تا 31000 دلار بسته به تودوزی است.

کراس اوور جیلی با ابعاد 4605 میلی متر طول، 1878 میلی متر عرض و 1643 میلی متر ارتفاع طراحی شده است. فاصله بین دو محور 2700 میلی متر است. وزن خالص از 1630 تا 1670 کیلوگرم با توجه به تودوزی محاسبه می شود.

این موتور هیبریدی از مدل 1.5 لیتری توربو با 177 اسب بخار قدرت و 255 نیوتن متر گشتاور بهره می برد. حداکثر سرعت این پیکربندی برابر با 200 کیلومتر در ساعت است و آمار مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر رانندگی به شرح زیر است:

7.5 لیتر در شهر، 4.8 لیتر در بزرگراه و 5.6 لیتر در حالت ترکیبی.

واشر بنزینی از یک موتور 2 لیتری توربو استفاده می کند که 238 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. حداکثر سرعت 210 کیلومتر است و آمار مصرف سوخت در تودوزی اکسل جلو برای 100 کیلومتر به شرح زیر است:

در شهر 10.6 لیتر

در بزرگراه 6 لیتر

در حالت ترکیبی 7.5 لیتر

برای تجهیزات مجهز به سیستم چهار چرخ محرک، شاخص مصرف به شرح زیر تغییر می کند:

در شهر 11.7 لیتر

در بزرگراه 6.4 لیتر

در حالت ترکیبی 8.1 لیتر

گیربکس 8 سرعته اتوماتیک برای تمامی تنظیمات استفاده می شود.

  جراحی زیبایی با اره و چکش؛ اولین جراحی بینی در ایران

سیستم ترمز چهار چرخ دیسکی شکل است و چرخ های آلیاژی بسته به تودوزی در سایزهای 18 و 20 اینچی موجود هستند.

جیلی طراحی بسیار خوبی در فضای داخلی کابین دارد و ویژگی های این قسمت را می توان به سیستم تهویه اتوماتیک برای هر ردیف، استارت دکمه ای، نمایشگر هد آپ، درب باز/بسته جعبه برق بدون دخالت دست تنظیم کرد. روشنایی داخلی، ناوبری ماهواره ای پشتیبانی از دستورات صوتی، صفحه نمایش لمسی برای سیستم سرگرمی، صفحه کیلومتر شمار دیجیتال، بلوتوث، پورت USB، تنظیم برقی صندلی راننده و سرنشین با حافظه، گرمایش و تهویه مطبوع در صندلی های ردیف جلو، تکیه گاه دستی در هر دو ردیف ، تنظیم عمق و ارتفاع فرمان، فرمان چرمی، سقف مانسارد، شیشه های برقی در هر دو ردیف، گرمکن آینه، آینه با تنظیم برقی و تاشو اتوماتیک، سنسور باران و …

بخش ایمنی نیز شامل: ورود بدون کلید، سیستم ضد سرقت، کروز کنترل تطبیقی، رادار پارک جلو و عقب، گیج فشار، دوربین پانوراما، دوربین عقب، BS، EBDI، کمک ترمز، ترمز اضطراری، ترمز دستی خودکار، نمایشگر مرده راننده زون ها، سیستم پارک اتوماتیک، دستیار بالا و پایین، مه شکن، چراغ های بالا و پایین اتوماتیک، ایزوفیکس صندلی کودک، کیسه هوا در هر دو ردیف با ایربگ های جانبی برای ردیف جلو و … شایان ذکر است.

دیدگاهتان را بنویسید