«جیران» مصادره شده است

روابط عمومی فیلمو پس از تایید توقف موقت سریال جیران اعلام کرد که قسمت بیست و چهارم سریال عاشقانه جیران; تا تصمیم دادگاه پخش نخواهد شد.»

روابط عمومی فیلمو اعلام کرد: به دلیل اختلاف بین کارگردان و تهیه کننده سریال «آهوی من مارال» و تهیه کننده و کارگردان «جیران»، پخش این سریال به طور موقت متوقف شد.

فیلمو به عنوان بستر پخش این سریال موظف به اجرای حکم قضایی است و امیدواریم هر چه زودتر اختلاف طرفین حل شود و فیلمو بتواند جیران را برای علاقمندان به این سریال پخش کند.

معاون مصرف و مقررات اجتماعی ساترا با قرائت صحیح خبر توقف پخش سریال جیران، شکایت یکی از شاکیان خصوصی و رای قوه قضاییه را دلیل این توقف عنوان کرد.

محمدصادق افراسیابی، معاون امور مصرف و مقررات اجتماعی ساترا ضمن تایید خبر توقف پخش سریال جیران، توضیح داد: سریال جیران طبق دستور قضایی شاکی خصوصی دارد و با توجه به اینکه احتمال پخش سریال جیران وجود دارد. صلح و سازش بین شاکی و بستر پخش (فیلمو) فراهم نشده، سریال متوقف می شود.

افراسیابی افزود: در صورت توافق شاکی با فیلیمو امکان حل موضوع وجود دارد اما آن توافق هنوز حاصل نشده است و طبق قضاوت در صورت عدم صلح و سازش این دستور باید اجرا شود.

معاون مصرف و تنظیم اجتماعی ساترا بار دیگر درباره راهکارهای رفع مشکل پخش سریال حسن فتحی در شبکه نمایش خانگی تاکید کرد: در صورت ایجاد صلح و سازش مجدد بین طرفین می توان سریال را پخش کرد. در حال حاضر بر اساس حکم قضایی موجود، سریال در حالت تعلیق است.

  تصاویر تلخ شهری بحران زده مبتلا به ایدز و کوکائین

دیدگاهتان را بنویسید