جواد رضویان میزبان شبکه نسیم بود

امین فیض آبادی تهیه کننده اجرایی برنامه عید سعید قربان مصادف با عید سعید فطر از شبکه نسیم عید قربان به تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو نسخه متفاوتی از جشن تلویزیونی است که با عید فطر آغاز می شود.

وی در خصوص محتوای برنامه افزود: نمی توان بخشی از فضای برنامه را تعلیق برای مخاطبان توصیف کرد تا آنها را غافلگیر کند! شهاب عباسیمجید واشقانی، فرزاد فروحرحیم شهریاری و مجموعه ای از بازیگران عرصه بازیگری و موسیقی حضور دارند که در کنار مجریان ما اجرای متفاوتی خواهند داشت.

این تهیه کننده درباره مجریان برنامه نیز تصریح کرد: جواد رضویان و لاله صبوری مجریان ما هستند اما عوامل دیگری به نوعی با مجریان تعامل دارند و در هر برنامه پیام های زیبا و اجتماعی به مخاطب داده می شود.

فیض آبادی در خصوص مجریان برنامه گفت: بدون شک جواد رضویان و لاله صبوری اجرای متفاوتی نسبت به جشن در مقابل تماشاگران خواهند داشت. اجرای با یک داستان تلویزیونی با همکاری دیگر بازیگران روی صحنه که نمایشی نخواهد بود، بلکه یک موقعیت زنده و واقعی خواهد بود، نمونه ای که در هیچ برنامه تلویزیونی هزینه ای پرداخت نمی شود.

جواد رضویان

وی با یادآوری برخی از محتوای این برنامه بیان کرد: مدعی هستیم در این برنامه هدفمندترین و طولانی ترین دوربین مخفی تلویزیون را در قالب پلان ترتیبی تولید می کنیم. این ویژگی عید قربان است که کار ما را از این گونه برنامه ها متمایز می کند. تا زمانی که دوربین مخفی ما فوکوس شده باشد، نه فقط برای خنداندن مخاطب.

  اشعه ماوراء بنفش (UV)، سپر در برابر کرونا

تهیه کننده اجرایی برنامه عید حسابی درباره اولویت های این برنامه بیان کرد: با توجه به سابقه برنامه سازی تلویزیون برای ما مهم است که نشان دهیم ارتباط صادقانه و صمیمانه با مخاطبان یکی از ارکان ویژه برنامه است. بر اساس تجربیات گذشته متوجه شده ایم که اگر ارتباط صمیمانه و صادقانه با مخاطب داشته باشیم، مخاطب ما را می پذیرد و این بهترین نوع ارتباط است. تیم تولید ما یک شعار دارد؛ امیدواریم مخاطب به صداقت ما ایمان داشته باشد و همچنین امیدواریم ارتباط صمیمانه ای با مخاطب داشته باشیم.

فیض آبادی در پایان این گفتگو یادآور شد: عید سعید قربان در باکس عصر شبکه نسیم است و عید سعید فطر اولین روز برنامه ما است. این برنامه از ساعت 15 شروع می شود و تا ساعت 20:30 پخش می شود. همچنین در ساعت یک شب، هشت صبح و 14 شب تکرار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید