جنجال بر سر تشک کشتی; مهدی هاشمی مورد حمله افسر پلیس قرار می گیرد

پس از برگزاری دیدارهای پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در اوزان 92 و 125 کیلوگرم به عنوان اولین مرحله انتخابی تیم ملی در گرگان، هواداران کشتی گیر بازنده وارد محوطه تشک کشتی شدند و نظم کشتی را بر هم زدند. سالن

در جدال پایانی وزن 125 کیلوگرم این مسابقات، یدالله محبی با 7 امتیاز از مهدی هاشمی پیشی گرفت، ضربه فنی به حریف خود زد و به مقام قهرمانی دست یافت.

پس از این درگیری در حالی که مهدی هاشمی مبارزی که چندین سال حواشی داشت به دلایل نامعلومی با لگد یکی از پلیس ها را در راه به سمت سالن داغ لگد زد و سپس تعدادی از پلیس ها را وارد عمل کرد. این کشتی گیر به این حرکت واکنش نشان داد و چند تن از هواداران هاشمی وارد عرصه شدند که در نتیجه این کشتی گیر انگشت و بینی اش شکست و دستش پاره شد و صورتش آسیب دید.

مأموران نیروی انتظامی مجبور به استفاده از اسپری فلفل هستند که مردم از چشم و گلو در اتاق و به خصوص نزدیک محل درگیری ناراحت می شوند. در همین حال تعدادی از حاضران در سالن با برادران محبی درگیر شدند که با دخالت پلیس از هم جدا شدند. در نهایت ماموران عاملان این حادثه را دستگیر و از سالن مسابقه خارج کردند.

همچنین در فینال وزن 92 کیلوگرم احمد بذری در یک جدال حساس و نزدیک با نتیجه 9 بر 7 مغلوب امیرحسین فیروزپور شد. در شرایطی که بذری در ثانیه های آخر با اجرای تکنیک پیش افتاد، مربیان فیروزپوری او را به چالش کشیدند و داوران پس از بررسی فیلم، امتیازاتی را هم به فیروزپور دادند تا او در این نبرد حساس پیروز شود.

  قیمت طلای جهانی امروز 1601/02/26 است

عسگر بذری پسر عموی و مربی این کشتی پس از شکست دادن بذری با عصبانیت در کمیته فنی فریاد زد که از ابتدا هدف شما قهرمانی فیروزپور بود. پس از این اتفاق تعدادی از بستگان و طرفداران دانه ها از روی سکو روی تشک پریدند و قصد حمله به قضات را داشتند که توسط پلیس متوقف و به بیرون از دادگاه منتقل شدند.

تصمیم کادر فنی تیم ملی مدت هاست که از اعزام نفرات اول این رقابت ها به مسابقات قهرمانی آسیا خبر داده است. اتفاقات تلخ آخرین لحظات این مسابقات باعث خسته شدن مسئولان برگزاری مسابقات و میزبانان شد و همه از این اتفاقات تلخ پشیمان شدند.

دیدگاهتان را بنویسید