جنایت سیاه علیه زنان توسط 2 معتاد متجاهر

دو مرد شرور که زنان را به بهانه مسافرت سوار خودروی پراید خود کرده و پس از آزار و اذیت در بیابان های غرب تهران رها کرده بودند، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی غرب استان تهران دستگیر شدند.

حدود دو ماه پیش زن جوانی برای کشف جنایت سیاه دو مرد شرور به پلیس آگاهی رفت و گفت: در شهریار کارم را رها کرده بودم و می خواستم به خانه بروم، کنار خیابان ایستاده بودم که خودروی پراید جلوی من ایستاد، به جز راننده که مرد جوان نیز در صندلی جلو نشسته بود. فکر کردم مسافر هستند و سوار ماشین شدم تا به خانه ام در هادم آباد بروم، اما دقایقی بعد راننده تغییر مسیر داد و به انحراف فرعی و جاده های تاریک رفت.

بلافاصله اعتراض کردم اما همان موقع مردی که در صندلی جلو نشسته بود برگشت و مرا با چاقو تهدید کرد.

در پی این شکایت و با توجه به اهمیت موضوع، پزشکی قانونی به دستور بازپرس تحقیقات ویژه در خصوص این پرونده را آغاز و پس از بررسی چهره متهمان، تحقیقات ادامه یافت. شکایت مشابه دیگری از یک زن دیگر نیز به این پرونده اضافه شد و دو زن دیگر بعداً از راننده پراید و همدستش به اتهام ضرب و جرح و سرقت شکایت کردند.

به این ترتیب تعقیب متهمان این پرونده با 4 شاکی بین 20 تا 40 ساله ادامه داشت تا اینکه سرانجام چند روز پیش کارآگاهان موفق به شناسایی مالک خودرو بهنام سیروس شدند که بعداً شناسایی شد. با سابقه و یک سال به جرم نزاع به زندان محکوم شد. با دستگیری متهم و همدستش کیوان 29 ساله، هر دو متهم به اداره آگاهی منتقل شدند.

  آمار فوت شدگان از تاج امروز 1401/01/17

متهمان بلافاصله توسط هر چهار شاکی پرونده شناسایی شدند و با مشاهده مدارک مستند لب به اعتراف گشودند. «در 15 سالگی معتاد شدم. در این سال ها انواع و اقسام مواد از شیشه گرفته تا قرص های توهم زا را مصرف کردم. کوروش 30 ساله که در یک کارگاه مبلمان کار می کند، گفت: وقتی مواد مصرف می کردم، رفتارم خارج از کنترل من بود.

چند روزی که در حال خروج از محل کارم، به سراغ دوستم کیوان رفتم و با خودروی پراید خود به شهریار رفتم و به بهانه مسافرت، زنان را گرفته و در جاده های اطراف شهر بیرون آورده و به آنها حمله کردیم. اما پول و طلا ندزدیم.

متهم ردیف دوم در اعترافات خود افزود: از 12 سالگی معتاد بودم و سال هاست که در یک مغازه جوشکاری کار می کنم. من سابقه زندان ندارم اما چند وقت پیش با کوروش دوست شدم و بعد از تعطیل شدن کارمان شب برای تفریح ​​بیرون رفتیم.

در طول مسیر اگر زنی تنها را می دیدیم سوار او می شدیم و با تهدید چاقو نقشه خود را اجرا می کردیم. بدین ترتیب پس از اعترافات دو مرد شرور به جنایات سیاه خود، در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات برای شناسایی دیگر شاکیان احتمالی این پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید