جلوگیری از حذف سپاه از لیست گروه های تروریستی برای کسب امتیاز

محمود عباس زاده مشکینی در رابطه با تردید بایدن برای حذف نام سپاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه تروریستی خارجی آمریکا (FTO) گفت: بایدن باید با ایران به توافق برسد، بنابراین تمام اقدامات متقابل آنها کسب امتیاز بیشتر است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه اشخاص حقیقی و حقوقی باید تحت تحریم های ظالمانه آمریکا برچیده شوند، گفت: آمریکا بدون پشتوانه قانونی محدودیت هایی را برای کشور ما اعمال کرده است و اکنون می خواهد متقابل کند. اصلا پذیرفته نیست

وی با بیان اینکه هر کشوری می تواند نیروی مسلح داشته باشد، بنابراین سپاه نیز یک نهاد انسان ساز و کاملا قانونی است، ادامه داد: فعالیت های سپاه همیشه موثر بوده و باعث تعمیق صلح در منطقه شده است. به عنوان مثال، داعش به عنوان مولد سیاست آمریکایی-صهیونیستی-یهودی با فعالیت این گروه نابود شد.

این نماینده مجلس یازدهم با اشاره به اینکه دولت ترامپ اقدامات زیادی برای جلوگیری از بازگشت آمریکا به برجام انجام داده است که یکی از آنها قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی خارجی آمریکا (FTO) است، افزود: این در حالی حائز اهمیت است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت عنوان حمایت از تروریسم، تحت تحریم های گسترده و یکجانبه ای تحت قانون کاتزا قرار گرفته است.

جلوگیری از حذف سپاه از FTO یک تاکتیک امتیازدهی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین باید اذعان داشت که تعلل بایدن در خروج سپاه از تحریم ها نمی تواند به نتیجه مطلوبی برای آمریکا منجر شود چرا که همه محدودیت های غیرقانونی کشور ما این است. ایران.

  ویدئو/ استفاده از روبات ها در شانگهای برای مبارزه با اپیدمی کرون

دیدگاهتان را بنویسید