جفت گیری به دلیل توهمات

423806 431 خبر مرکزی

مرد میانسالی که همسرش را به دلیل اعتیاد به مواد مخدر کشته بود دستگیر شد. چند روز پیش مردی 50 ساله با مراجعه به یکی از کلانتری های غرب استان تهران جنایت هولناکی را فاش کرد.

وی به افسر گفت: دیشب به خاطر مشکلی با همسرم درگیر شدم و آنقدر عصبانی بودم که شروع به ضرب و شتم او کردم اما ناگهان بر اثر ضربات وارده به سرم از هوش رفتم و متوجه شدم که دیگر نفس نمی کشد.

تیم جنایی پس از این اعتراف به خانه مرد میانسال رفتند و به محض ورود به خانه جسد مقتول را در اتاق نشیمن پیدا کردند.

جسد به دستور بازپرس قتل به پزشکی قانونی منتقل شد و همسرش در تشریح جنایت گفت: سال هاست که معتاد هستم و از انواع مواد مخدری که به دستم می رسد استفاده می کنم. اعتیاد به قدری روی زندگی من تاثیر گذاشته است که دوستان و خانواده ام به دلیل رفتار و حرکات من دیگر با ما همسفر نمی شوند و همسرم به من گفت اعتیاد تو باعث شده همه با ما قطع ارتباط کنند.

چند هفته پیش مدام فکر می کردم که همسرم به من خیانت می کند و سر این موضوع دعوا و دعوا می کردیم، آن روزها آنقدر اذیت شده بودم که دیگر طاقت نداشتم. روز حادثه وقتی همسرم در خانه کار می کرد به سراغش رفتم و دوباره بهانه کردم و او را کتک زدم. صدایی در سرم زمزمه کرد که می گفت همسرم را بکش و بعد آنقدر به سرش زدم که مرد.

  قیمت آپارتمان تا 60 متر در تهران

در پی اعترافات متهم، وی به اتهام قتل عمد دستگیر شد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید