جفت گیری برای اسراف

447513 674 خبر مرکزی

مرد جمع آوری زباله مدعی است که با ولخرجی همسرش دعوا کرده و او را ناخواسته کشته است.

روز دوشنبه 30 خردادماه، ماموران کلانتری 159 بی سیم در تماس با بازپرس ساسان گلامی از قتل زنی 20 ساله در منزلش خبر دادند.

با اعلام این خبر، کارآگاه و تیم صحنه جنایت در محل حاضر شدند و جسد زن جوانی را در حالی که خفه شده بود، پیدا کردند. مادر متهم در تحقیقات اولیه گفت: پسرم با من تماس گرفت و از من خواست سریع به خانه اش بروم.

وقتی وارد خانه آنها شدم ناگهان با جسد بی جان عروسم مواجه شدم. در حالی که شوکه شده بودم در همان لحظه دامادم آمد و با پلیس و آمبولانس تماس گرفتیم اما پسرم از محل متواری شد. ساعاتی پس از جنایت کارآگاهان موفق به دستگیری متهم فراری شدند. جوان 21 ساله ای در تحقیقات گفت: تبعه یکی از کشورهای همسایه هستیم و 6 سال پیش به ایران آمدیم.

همسرم از اقوام نزدیک بود و حاصل این ازدواج یک پسر دو ساله بود. من زباله جمع کن هستم اما وضعیت مالی خوبی ندارم و همسرم اصلا به این موضوع توجه نکرده است. وی ادامه داد: درخواست های همسرم کامل نبود و هر روز از من چیزهای جدیدی می خواست و بر سر این موضوع با هم دعوا داشتیم و با وجود یک فرزند این درگیری ها کامل نبود.

امشب از سر کار اومدم خونه و خیلی خسته بودم، همسرم دوباره شروع کرد به ناله کردن و من با عصبانیت یه پارچه دور گردنش گوشه اتاق پیچیدم. وقتی به هوش آمدم دیدم همسرم نفس نمی‌کشد.

  از امروز سود سهام عدالت را واریز کنید

بلافاصله به مادر و عمویم اطلاع دادم و آنها به خانه رفتند و با اورژانس و پلیس تماس گرفتند. من خودم از پسش برآمدم، اما وجدانم خیلی اذیتم کرد و از اتفاقی که افتاد ناراحت و عمیقا متاسفم.

با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهم برای کسب اطلاعات سرمایه به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید