جزئیات سهمیه غرامت بنزین

توسط وزارت نفت منصوب می شود. سهمیه بنزین جبرانی به قیمت هر لیتر 15000 ریال را فقط یکبار به سهمیه ماهیانه خودرو در آذر ماه 1400 اضافه کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت وزیران، هیئت وزیران به منظور جبران هزینه های متحمل شده به دارندگان کارت سوخت بنزین در مدت عدم دسترسی به بنزین سهمیه ای به دلیل مشکلات سامانه هوشمند سوخت، وزارت نفت را از طریق زیرمجموعه مربوطه فقط یک بار به ازای هر لیتر 15000 ریال به سهمیه خودرو در آذر ماه 1400 اضافه می شود.

بر این اساس سهمیه غرامت برای انواع خودروها برای مقاصد مختلف به شرح زیر است:

10 لیتر بنزین برای خودروهای شخصی و کلاس بالا، مدل های سواری و خودروهای درجه یک برای جانبازان و معلولان، سرنشینان شخصی، آموزشگاه های رانندگی، آژانس ها و وسایل نقلیه عمومی، مینی بوس های کم مصرف، مینی بوس های پرمصرف (دارای دوگانه سوز و گاز مایع) و کامیون ها (دارای دو مشعل و LPG)

_5 لیتر برای موتور سیکلت

20 لیتر بنزین برای خودروهای عمومی (دوگانه سوز و پروپان بوتان)، تاکسی و ون تاکسی (دوگانه سوز و پروپان بوتان)، خطوط بین شهری (دو سوخت و پروپان بوتان)، وانت و کامیون های پر هزینه (با سوخت بنزین) )

30 لیتر بنزین برای خودروهای عمومی (بنزین سوز)، تاکسی (بنزین سوز)، خط بین شهری (بنزین سوز)، آمبولانس (بنزین سوز، دوگانه سوز و LPG)

40 لیتر بنزین برای اتوبوس، تاکسی (بنزین سوز) و وانت (بنزین سوز)

  4 کشته در پایان درگیری دو همسایه در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید