جزئیات حمله شیرها به نگهبانان باغ وحش اراک

ظهر یکشنبه یکی از نگهبانان باغ وحش اراک در حالی که قصد غذا دادن به شیرها را داشت مورد حمله دو شیرزن باغ وحش قرار گرفت و متاسفانه جان خود را از دست داد.

رئیس اداره ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری اراک از زنده ماندن این شیرها خبر داد و گفت: شیرها پس از احیا به قفس بازگردانده شده اند و جای نگرانی برای شهروندان وجود ندارد. گفته می شود شیرها پس از حمله به نگهبان 38 ساله و حضور در باغ وحش از قفس رها شدند.

شیرها از باغ وحش اراک فرار نکرده اند و داخل مجموعه هستند

مدیر روابط عمومی شهرداری اراک در گفتگو با خبرنگار گفت: شایعاتی مبنی بر خروج شیرها از باغ وحش اراک در فضای مجازی منتشر شده است اما این شایعات صحت ندارد و شیرها در محدوده باغ وحش هستند. تیم هایی از محیط زیست، آتش نشانی، پلیس و شهرداری اراک هم اکنون در باغ وحش حضور دارند تا این شیر را زنده نگه دارند.

شرایط باغ وحش اراک تحت کنترل است

ناصر عسگری معاون شهردار اراک ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: شرایط باغ وحش اراک تحت کنترل است و جای نگرانی نیست. نگران نباش؛ نیروهای امنیتی و محیطی برای احیای شیر و انتقال آن به قفس از طریق بیهوشی در محل حضور دارند.

شیرها پس از احیاء به قفس بازگشتند / دیگر کارکنان باغ وحش آسیبی ندیدند

سیدمهدی میرداودی رئیس اداره ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری اراک در گفت وگو با خبرنگار فارس در اراک، اظهار داشت: شهرداری اراک در سال 2018 به دلیل عدم موفقیت در سال 1380، در سال 2018 به این موضوع پرداخت. “

  رئیسی در واکنش به گفتگوی تلفنی امیر قطر چه گفت؟

وی افزود: شیرها پس از احیا به قفس بازگردانده شدند، مشکل به موقع مهار و ایمن شد و جای نگرانی نیست. رئیس اداره ارتباطات در پایان خاطرنشان کرد: پس از حمله شیر به مرد 38 ساله، بقیه کارکنان باغ وحش بلافاصله متواری شدند و به فرد دیگری آسیب نرسید.

دیدگاهتان را بنویسید