جزئیات جدید از «خانه وحشت» تهران; متهم از قربانیان عکس گرفت!

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران و خواهران سیاه پوست در خانه ترور را فاش کرده است. متهمان فیلم سیاهی از دختران تهیه کردند تا آنها را در خانه حبس کنند. متهم قتل خود را سرهنگ به مقتولان معرفی کرد.

سعید 33 ساله دوشنبه شب به اتهام قتل یک زن و زندانی کردن هفت زن در یک خانه ترور در جنوب تهران بازداشت شد. ماموران در بازرسی از منزل وی کارت ملی دختر جوانی که گمان می رود یکی از بازداشت شدگان است را در خانه پیدا کردند اما هنوز مشخص نیست که او توسط متهم کشته شده یا فرصت فرار داشته است.

ماموران همچنین در ادامه تحقیقات دریافتند طی دو ماه گذشته جسد دو دختر جوان در نزدیکی منزل متهم پرونده کشف شده است که احتمال می رود این دو توسط سعید کشته شده باشند. روز گذشته دو دختر نجات یافته دوباره توسط پلیس و نیروی انتظامی مورد بازجویی قرار گرفتند و این بار ابعاد جدیدی از اقدامات متهم در خانه ترور آشکار شد.

زهرا یکی از قربانیان گفت: زمانی که مادرم باردار شد، پدرم تلاش زیادی برای سقط جنین کرد که منجر به آسیب دیدگی پا شد. پدرم مرا سربار می دانست.

با نگاه سرد پدرم و دیگران دیگر نتوانستم در این خانه بمانم و تصمیم گرفتم به ترکیه مهاجرت کنم. مقداری پول جمع کردم و از خانه مان در اسلام شهر فرار کردم و به تهران آمدم. می خواستم با کمک یک قاچاقچی به ترکیه بروم که سعید مرا گرفت.

او مرا به خانه و خواهرش برد. سعید از من سوء استفاده جنسی می کند. او صحنه هایی از این روابط را با من فیلمبرداری کرد.

  گاز گران می آید؟

دختر نجات یافته ادامه داد: در کنار این فیلم ها بارها و بارها مرا مجبور به توهین به مسئولان نظام، کشور و مقدسات جلوی دوربین کرده بود. او تهدید کرد که اگر قصد فرار داشته باشم با انتشار فیلم های خصوصی به اعتبار خانواده ام لطمه می زند.

وی همچنین خود را سرهنگ معرفی کرد و تهدید کرد که به کارکنان توهین آمیز خود با همکارانش در میان می گذارد و برای صدور حکم اعدام از من شکایت سیاسی خواهد کرد. از ترس مجبور شدم در این خانه بمانم. سعید این فیلم ها را از دختران دیگر و حتی از دختر مقتول گرفته بود.

شبی که دختر جوان را کشت، جسد او را به دستشویی برد و چند روز آنجا نگه داشت و سپس به اتاقی برد و در کمد گذاشت. برای جلوگیری از بوییدن جسد در فضا، هر روز ساعت ها بخور می سوزاندند. می ترسم اگر آزاد شود مرا بکشد. از ترس او برای همیشه به ترکیه خواهم رفت.

دختر نجات یافته دیگری گفت: پدرم معتاد بود و من مجبور بودم هر کاری بیرون از خانه انجام دهم و با آن پول برایش لیوان بخرم. به همین دلیل سه سال پیش از منزلمان در تهرانپارس فرار کردم و در دام سعید افتادم. او برای من فیلم های سیاه و سیاسی هم می ساخت.

او همیشه وقتی قربانی جدیدی را به خانه می آورد جایگزین دختران دیگر می شد. او ما را در اتاق، حمام یا توالت جای داد تا کمتر همدیگر را ببینیم و فرصتی برای فرار نداشته باشیم.

  انقراض کوسه ها؛ دلیل گرم شدن کره زمین؟!

به گفته این دو دختر، ماموران از سعید به عنوان متهم اصلی خانه ترور تحقیق کردند. او در مواجهه با دو دختر نجات یافته اعتراف کرد که فیلم های سیاه را از آنها گرفته و روی فلش ذخیره کرده است، اما در مورد سایر فیلم ها سکوت کرده است. او همچنین ادعا می کند که این فیلم های سیاه برای این بوده اند که بگوییم خود دختران به این روابط تمایل دارند.

سعید درباره انگیزه خود از زندانی کردن زنان گفت: من از زنان متنفرم، به همین دلیل آنها را مدتی در خانه خود نگه داشتم.

ماموران در بررسی های انجام شده متوجه شدند متهم یک برادر دارد که وحشت زده به سمت خانه در حال تردد بوده است. او گفت: «برادرم و خواهرم زیاد به من اجازه ندادند به آنجا بروم. من از جنایاتی که او مرتکب شده بود اطلاعی نداشتم. فقط چند بار یکی از دخترها را در این خانه دیدم که برادرم گفت زن اوست. بعد از دستگیری برادرم بود که متوجه شدم او چه جنایاتی مرتکب شده است.

محمد وهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در رابطه با قتل دو زن که جسدشان در حوالی خانه ترور پیدا شد، در حال تحقیق از متهم هستیم.

همچنین با توجه به اینکه هویت مقتول هنوز مشخص نیست، بررسی عمومی صورت گرفته و قرار است وی به پرونده دختران جوان مفقود شده در کلانتری های سراسر کشور رسیدگی کند. متهم پرونده و خواهرش نیز برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

منبع: جام

دیدگاهتان را بنویسید