جدیدترین کراس اوور مزدا با همکاری تویوتا

اولین همکاری مزدا با تویوتا در کارخانه آلاباما در ایالات متحده به نام مزدا CX-50 2022 رونمایی شد. یک کراس اوور زیرک که با جزئیات آفرودی برای سال آینده عرضه می شود و دو گزینه رانندگی را به مشتریان ارائه می دهد.

مدل پایه CX-50 از یک روتور 4 سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی با واشر بالاتر نسبت به همان موتور توربوشارژ استفاده می کند. هنوز آماری از عملکرد این موتورها در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

سخنگوی مزدا همچنین خاطرنشان کرد که CX-50 هیبریدی و تمام الکتریکی در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. سیستم چهار چرخ محرک اختصاصی مزدا به نام i-Activ حالت های رانندگی استاندارد را به عنوان گزینه های استاندارد ارائه می دهد.

مزدا نمای بیرونی خودرو را بر اساس زبان طراحی خود به نام «کودو» طراحی کرده است که به معنای ضربان قلب است و حس زندگی و روح حرکت را به ارمغان می آورد.

قطعات پلاستیکی گلگیرهای هلالی، قطعات پلاستیکی تیره بالای چراغ‌های اصلی و عقب، سپر اسپرت، صندوق عقب و خطوط آفرودیت و تفاوت سطح ایجاد شده بر روی بدنه، همگی به شکل‌گیری یک آفرود عضلانی کمک کردند.

فضای داخلی CX-50 نیز بسیار جذاب و زیبا است. در اینجا سادگی با کیفیت به بهترین شکل ممکن ترکیب شده و فضایی مجلل و دلنشین ایجاد می کند.

بر اساس اطلاعات موجود، تولید این کراس اوور از اوایل سال 2022 آغاز خواهد شد و احتمال می رود تحویل به مشتریان به نیمه دوم سال موکول شود.

  تصاویر/ آرمان عبدالعلی، لحظاتی قبل از قصاص

دیدگاهتان را بنویسید