جدیدترین محصول شورولت; بزرگ، ساکت و تمیز

422254 638 خبر مرکزی

برند شورلت به تازگی از مدل پیکاپ برقی معروف Silverado 2024 خود رونمایی کرده است که ویژگی های جالبی را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

ابتدا باید به دو مدل مختلف این پیکاپ اشاره کرد که با نام های WT و RST شناخته می شوند. مدل WT در واقع نسخه ویژه ای از روکش کاری و اصلی این محصول است. در مقابل، RST یک نسخه لوکس با جزئیات بیشتر است.

در پیکربندی WT مسافت پیموده شده با یک بار شارژ کامل 644 کیلومتر است. قدرت محرک الکتریکی آن برابر با 510 اسب بخار است. و 834 نیوتن متر گشتاور. شاخص یدک کشی این مدل 3629 کیلوگرم برآورد شده است.

شورلت همچنین قصد دارد در آینده نسخه ویژه ای از WT را با شاخص یدک کشی 9072 کیلوگرم عرضه کند.

اما در رابطه با RST باید به ویژگی هایی مانند تزئینات بدنه، سیستم تعلیق بادی تطبیقی، کروز کنترل پیشرفته و … اشاره کرد. برد حرکتی این تودوزی همان 644 کیلومتر است که از آن می توان نتیجه گرفت که هر دو مجموعه از یک مجموعه باتری استفاده می کنند.

قدرت موتورهای الکتریکی (2 موتور) در پیکربندی RST برابر با 664 اسب بخار است. و 1063 نیوتن متر گشتاور. شاخص بکسل این واشر 4536 کیلوگرم است. این محصول از فناوری شارژ سریع 350 کیلوواتی DC پشتیبانی می کند که باعث صرفه جویی در انرژی لازم برای طی 161 کیلومتر در 10 دقیقه در باتری می شود.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، جزئیات داخل کابین این دو مدل متفاوت است. تودوزی RST دارای یک مدل صفحه نمایش لمسی 17 اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی و یک مدل 11 اینچی برای نمایش اطلاعات مسافت پیموده شده است. همچنین یک نمایشگر 14 اینچی هدآپ در جلوی راننده وجود دارد.

  طرز تهیه بستنی کاراملی و نسکافه ای خانگی

تریم WTM همچنین از دو نمایشگر دیجیتال استفاده می کند که یک مدل 8 اینچی برای اطلاعات مسافت پیموده شده و یک مدل 11 اینچی برای نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی است.

دیدگاهتان را بنویسید