جایزه آسیایی پرسپولیس چه شد؟

افشای پرداخت برخی از پاداش ها در فدراسیون بنده عزیز آنها بسیاری از مردم محلی انجام دادند فوتبال از این پرداخت های عجیب تعجب کنید و از این رویه انتقاد کنید. در فوتبال ایران اما هر ساله مبالغ عجیبی به عنوان پاداش ارزش پولی پرداخت می شود. یکی از ناشناخته ها در این زمینه، جایزه آسیایی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان 2018 است که همچنان برای برخی از هواداران جای سوال دارد که این پول چگونه خرج شده است.

ایرج عرب، مدیر فعلی باشگاه پرسپولیس وی در این خصوص گفته بود: زمانی که این جایزه به ما داده شد دلار 16 هزار تن و مبلغ ریالی جایزه 32 میلیارد تن بود. از 2 میلیون دلار، حدود 100000 دلار توسط AFC به عنوان خیریه و بیش از 200000 دلار به عنوان بدهی جمع آوری شد. به 17 میلیارد تن رسیدند. بخشی از هزینه میزبانی فینال و بخشی نیز برای دستمزد بازیکنان پرداختیم. ما بیشتر از درآمدمان خرج کردیم».

جایزه آسیایی پرسپولیس چه شد؟

این شایعات باز هم هواداران را قانع نکرد و بررسی ها نشان می دهد که در پرداخت پاداش به اعضای باشگاه و تیم ارقام قابل توجهی برای زمان خود داده شده است. به عنوان مثال به برخی از مدیران باشگاه میانگین 200 و 90 میلیون تومان جایزه تعلق گرفت که با توجه به ارزش پول در سال های 97 و 98 قابل توجه است. برگزاری فینال در ورزشگاه آزادی هزینه هایی دارد و بررسی و نظارت بر این هزینه ها می تواند یک هزینه باشد. تصمیم گیری در مورد نحوه خرج کردن این جایزه اتفاقی که تاکنون نیفتاده و شفاف سازی نشده است تا حدود چهار سال دیگر همه چیز مبهم بماند.

  منتظر یارانه ویژه ماه مبارک رمضان باشید

دیدگاهتان را بنویسید