ثروتمندترین سرمایه گذار در ارزهای دیجیتال کیست؟

ثروت Changpen Zhao، مدیر عامل Bainance، 96 میلیارد دلار است. بدین ترتیب، مدیرعامل بایننس رسماً به ثروتمندترین مرد دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شد.

بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، دارایی خالص آن اکنون بیشتر از تاجر هندی موکاش آمبانی است که دارایی 92.9 میلیارد دلاری است. CZ Wealth اکنون به وارن بافت، مدیر عامل برکشایر هاتاوی و مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا نزدیک است.

سرمایه ژائو حتی ممکن است بسیار بالاتر باشد زیرا اطلاعات کمی در مورد دارایی رمزارز وجود دارد. این سرمایه گذار ارز دیجیتال، که در نوجوانی در مک دونالد کار می کرد، تا کنون از اظهار نظر در مورد میزان ثروت خود خودداری کرده است، اما گفته است که قصد دارد تمام ثروت خود را در آینده تقسیم کند.

وال استریت ژورنال همچنین مدعی شده است که اگر ثروت عمومی این سرمایه گذار مشخص شود، احتمالا دارایی های مدیرعامل بایننس از 300 میلیارد دلار فراتر خواهد رفت.

بر اساس گزارش های منتشر شده، درآمد صرافی بایننس در سال 2021 به بیش از 20 میلیارد دلار رسیده است. رقمی که احتمالا بیشتر از درآمد رقیب اصلی کوینبیس است. با این حال، بایننس در حالی که محاسبات بلومبرگ را رد می کند، استدلال می کند که به دلیل ماهیت بسیار بی ثبات بازار ارزهای دیجیتال، برآورد دقیق آن بازار غیرممکن است.

بر اساس این گزارش، ثروت سام بانکمن، مدیر عامل FTX و برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، به ترتیب 15.4 میلیارد دلار و 8.9 میلیارد دلار برآورد شده است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در حال حاضر با ثروت خالص 263 میلیارد دلار، ثروتمندترین مرد جهان است. جف بزوس، بنیانگذار آمازون و برنارد آرنو، طراح مد فرانسوی، دومین و سومین افراد ثروتمند جهان هستند.

  معلمان از مجلس می خواهند

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید