ثبت نام در سامانه سنجش معلم از 25 مهر

خبر مرکزی- همانطور که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد، مهلت بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی معلمان به پایان رسیده است، اما یک فرصت دیگر برای کسانی که به دلایل موجه موفق به ثبت نام نشدند، فراهم می شود.

سامانه سنجش معلم از چهارشنبه 26 مردادماه به طور رسمی راه اندازی شد و معلمان مدارک مورد نیاز را طبق برنامه و آخرین رقم کد ملی تا 9 شهریور بارگذاری کردند. مهلت بارگذاری اسناد از آن زمان تاکنون چندین بار تمدید شده است، اما ورودی معلم هنوز کامل نشده است.

31 شهریور وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت اجرای طرح ارزشیابی معلمان و بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی گفت: معلمان در حال بارگذاری مدارک هستند و چندین بار از ما سوال کرده اند. مهلت اول مهر به پایان می رسد، اما اگر افرادی پشت سر باشند و دلیل داشته باشند، برایشان فرصت ایجاد می کنیم. پس از بارگذاری و ثبت اسناد، ارزیابان نظر داده و برای ارزیابی به هیئت داوران ارسال می کنند.

یوسف نوری در مصاحبه دیگری در تاریخ 10 مهرماه اعلام کرد: تاکنون 840 هزار نفر اطلاعات و مدارک خود را وارد سامانه کرده اند و به مرحله بعد می روند. برخی هنوز اطلاعات را ثبت نکرده اند. اما کسانی که ثبت نام می کنند وارد مرحله بعدی می شوند. می خواستیم همزمان احکام صادر شود اما تصمیم گرفتیم گروهی که آپلود کرده وارد مرحله بعدی شود. احتمالاً در ماه اکتبر تصمیماتی خواهیم گرفت.


بیشتر بخوانید: اعلام مبلغ به دلیل سنجش معلم


وی افزود: اگر سرعت کار همکاران در بارگذاری مدارک افزایش یابد، سرعت کار در ستاد را نیز افزایش خواهیم داد. تعدادی معلم طرح مهر آفرین داریم که برایشان شناسنامه صادر نشده است و پیگیر هستیم تا به جمع معلمان بپیوندیم. به همین منظور جلساتی برگزار شد. اما آنها هنوز به تصمیم روشنی نرسیده اند اما ما تلاش می کنیم به یک تصمیم روشن برسیم تا مانند سایر معلمان مورد ارزیابی قرار گیرند.

  پخش فصل چهارم «جوکر» با حضور مهران رجبی و یوسف تیموری

عباس نجار رئیس مرکز برنامه ریزی و امور اداری منابع انسانی در پیامی دوهفته گذشته خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها، بازه زمانی دوم را برای بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی اعلام کرد که به شرح زیر است: با توجه به اینکه منظور این است که اولا شهریور ماه برای ثبت اطلاعات معلمان عزیز به پایان رسیده است و در این مرحله عده ای به دلایل مختلف موفق به ثبت نام و تکمیل اطلاعات نشده اند، حل شده است که

– برای بازماندگان دوره اول

– فوت های کار و بازنشستگی از تاریخ 1400/06/31 به بعد

– استخدام از تاریخ 1400/06/31 به بعد

– و مشمولان تبصره 4 ماده 3 آیین نامه (مهره افرین و …) از تاریخ 25/07/1301 لغایت 13/08/1301 جهت ثبت نام و اطلاعات کامل به سامانه رتبه بندی دسترسی داشته باشند.»

2022-09-29 03:41:24

دیدگاهتان را بنویسید