ثبت اولین معامله ملکی با ارز دیجیتال

با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، افراد بیشتری در سراسر جهان برای خرید و فروش املاک و مستغلات به دارایی های دیجیتال روی می آورند.

طبق گزارش Finblood، در 5 می، گزارش شد که ملکی در براگا، پرتغال منحصراً بر اساس بیت کوین (BTC) فروخته شده است. بدون تبدیل به یورو با این مورد، کسب و کار املاک و مستغلات شاهد اولین معامله در حوزه رمزنگاری دیجیتال بود.

این آپارتمان در پرتغال با سه بیت کوین خریداری شده است که حدود 110 هزار یورو می شود.

تجارت املاک و مستغلات Zome که شاهد این فروش بود، با انتشار پستی در فیس بوک، این توسعه را اعلام کرد و تاکید کرد که این شرکت در خط مقدم فناوری وب 3 و پذیرش ارزهای دیجیتال است. این سند نقطه عطفی تاریخی در انتقال یک دارایی دیجیتال به یک دارایی فیزیکی بدون تبدیل به یورو است. ما معتقدیم که امروز دنیای جدیدی از تجارت احتمالی املاک و مستغلات را باز می کند!

کارلوس سانتوس، مدیر ارشد فناوری Zome، معتقد است که این معامله فرصت‌های جدیدی را برای این شرکت فراهم می‌کند. بر اساس پست وبلاگ این شرکت، دیگر طرح‌های Web 3 اکنون توسط Zome در حال توسعه هستند و به زودی در دسترس خواهند بود.

تا ماه گذشته، خرید املاک و مستغلات با ارزهای دیجیتال، خریدار را ملزم می کرد که ابتدا دارایی خود را به ارز دیجیتال به یورو تبدیل کند. با این حال، از آن زمان، دفتر اسناد رسمی پرتغالی دستورالعمل‌های صریح را برای مستندسازی معاملات املاک و مستغلات که کاملاً از طریق دارایی‌های دیجیتال انجام می‌شوند، صادر کرده است.

  ارائه و فروش 2 نهال میوه گردوی آمریکایی و فرانسوی بهمن 1400

مقایسه ارزش رمزنگاری بین لحظه ثبت سند و لحظه امضای سفته نیز بین تاریخ دو سند برای ارزیابی قانونی بودن یا غیرقانونی بودن معامله در صورتی که ارزش آن بیش از 200000 باشد ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید