تیک‌تاک؛ شلوغ ترین وب سایت جهان در سال 2021

وب سایت تیک تاک توانست در سال 2021 با پشت سرگذاشتن گوگل و بیشترین بازدیدکننده را به عنوان اولین وب سایت پربازدید دنیا از آن خود کند.

نتایج تحقیقات Cloudflare در مورد ترافیک وب سایت در جهان نشان می دهد که وب سایت تیک تاک از فوریه امسال افزایش قابل توجهی در ترافیک و بازدید داشته است و این روند در ماه های مارس و ژوئن تا تیک تاک در ماه آگوست تکرار می شود. می تواند بیشترین ترافیک را داشته باشد.

TickTack به قدری موفقیت آمیز بود و به سلطه چندین ساله گوگل پایان داد که در سال گذشته، طبق گزارش Cloudflare، وب سایت TickTook از نظر ترافیک در رتبه هشتم قرار گرفت.

تیک تاک که متعلق به شرکت چینی Byte Dance است از آگوست 2018 فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت کوتاه توانست طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. این شبکه اجتماعی در طول اپیدمی کرون با رشد انفجاری روبرو شد، بنابراین گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از آن در بین افراد 15 تا 25 ساله با افزایش 180 درصدی گزارش شده است.

همچنین در سه ماهه اول سال 2020، با یک اپیدمی گسترده، تعداد دانلودهای TickTack از 315 میلیون فراتر رفت. در جولای سال جاری، شرکت تحقیقاتی SensorTower اعلام کرد که Tikotak به بیش از 3 میلیارد دانلود رسیده است، تنها شرکت فیس بوک که به چنین موفقیتی دست یافته است.

بر اساس اسنادی که اخیراً منتشر شده است، موفقیت تیک تاک در الگوریتم آن نهفته است. این بدان معناست که این شبکه اجتماعی به طور هدفمند صفحه اصلی – برای شما – کاربران را با محتوای متنوع پر می کند و همین امر کار با این اپلیکیشن را جذاب و دلگرم می کند.

  ظهور دیکتاتوری دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید