تویوتا کرولا؛ بهترین ماشین سال 2021

بنز، بی ام و، پورشه، فراری، لکسوس و حتی تسلا، هیچ کدام نمی توانند در رقابت با این مدل تویوتا برنده بهترین خودروی سال شوند.

شاید باورش سخت باشد، اما حق با شماست. عنوان بهترین خودروی سال 2021 در کلاس سدان به این مدل و نام قدیمی تویوتا رسید.

کرولا اولین بار در سال 1966 معرفی شد و شاید این برند ژاپنی حتی فکرش را هم نمی کرد که با گذشت حدود 55 سال، در سال جاری، در نسل یازدهم خود، این خودرو همچنان می تواند در صدر جهان باشد. البته تویوتا کرولا پرفروش ترین خودروی جهان است.

کرولا در نسخه جدید چهره ای کاملا به روز و زیبا دارد و تویوتا آن را در 9 تیپ مختلف در دنیا از جمله تیپ هیبریدی عرضه می کند. تفاوت این 9 تیپ در حجم موتور، نوع سوخت، کلاس بدنه، تجهیزات اضافی و ظاهر خودرو است که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند.

تویوتا علاوه بر تمامی امکانات رفاهی و ایمنی قابل پیش بینی، پا را فراتر گذاشته و با رنگ بندی و نورپردازی خاص خود به ایمنی و در عین حال جذابیت خودرو کمک کرده است. علاوه بر این، این خودرو با انواع فناوری های جدید برای جلوگیری از تصادفات بیشتر و افزایش راحتی راننده و سرنشینان ارائه شده است.

این مدل در سال 2020 به عنوان بهترین خودرو سبز جهان شناخته شد و تقریباً تمامی کارشناسان جهان نسخه جدید کرولا را بهترین خودروی متوسط ​​امسال می دانند.

  چرا باید کفش های خود را از خانه بیرون بیاورید؟

دیدگاهتان را بنویسید