تولید مکمل های استاندارد دارویی در سایت جدید عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی ارتقای سلامت و کیفیت زندگی افراد جامعه را بخشی از رسالت و مسئولیت خود می داند. درمان روزانه بیش از 4 میلیون بیمار مبتلا به بیماری های غیرواگیر و بهبود سالانه بیش از 80 میلیون علائم بیماری حاد نشان می دهد عبیدی 76 سال است که در کنار بیماران و پزشکان بوده است. عبیدی با اشاعه فرهنگ پیشگیری و ترویج بیماری ها و همچنین تولید مکمل های مطابق با استانداردهای دارویی به دنبال ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه با حضور پررنگ در این عرصه است.

داروخانه دکتر عبیدی در راستای رسالت خود در جهت ارتقای سلامت جامعه و حمایت از سلامت کودکان، بزرگسالان و به ویژه بانوان صبح امروز سه شنبه 30 خرداد سایت جدید با حضور مدیران سازمان غذا و دارو اعضای اتحادیه صنفی داروهای انسانی و افزودنی های دارویی، جمعی از پزشکان و داروسازان و اعضای هیئت مدیره برای ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری ها.

داروسازی دکتر عبیدی این بار با تکیه بر اعتماد پزشکان، داروسازان و عموم مردم، از طریق تولید مکمل های دارویی مطابق با استانداردهای تولید دارو، سعی می کند مکمل های دارویی را با استاندارد تولید دارو در دسترس همگان قرار دهد. حضور پررنگ و موثر در کاهش بیماری و ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری، تا گامی دیگر در جهت ارتقای سلامت جامعه برداشته شود. این فرهنگ منجر به کاهش بیماری ها و افزایش کیفیت زندگی عموم مردم می شود. این می تواند به طور قابل توجهی هزینه های درمان را برای عموم مردم و سیستم مراقبت های بهداشتی کاهش دهد.

  سال نو و بابا نوئل 12 میلیون تومانی!

تولید مکمل های استاندارد دارویی در سایت جدید عبیدی

وب سایت داروخانه جدید دکتر عبیدی با بالاترین استانداردهای بین المللی و با استفاده از تجربیات گذشته، سابقه همکاری با شرکت های معتبر بین المللی و استفاده از تکنولوژی روز راه اندازی شده است. این سایت جدید توسط متخصصین داخلی به مدت 19 ماه در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در کنار سایت فعلی راه اندازی شد و ظرفیت تولید 75 میلیون قوطی دارو در سال را دارد و مجموع ظرفیت دارویی دکتر دکتر می باشد. توهین به 190 میلیون قوطی مواد مخدر در سال تحویل.

داروسازی دکتر عبیدی از دیرباز به اهمیت پیشگیری از بیماری پی برده و از سال 1393 با تولید مکمل های خانوادگی فورفورت در مبارزه با فقر آهن و حمایت از سلامت زنان سهم بسزایی داشته است به همین دلیل همواره به کیفیت پایبند بوده و آن را تایید می کند. استفاده بیش از حد یک میلیون و دویست هزار نفر از هموطنان از جمله این مکمل ها هستند. ارائه انواع مکمل های فروفورت و روفولیک و راهکارهای جدید برای پیشگیری از کم خونی و عواقب آن و در آینده نزدیک با معرفی بیش از 70 محصول جدید و نوآورانه نیاز تمامی گروه های سنی مکمل های دارویی برای حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه را تضمین خواهد کرد.

درباره داروخانه دکتر عبیدی

داروخانه دکتر عبیدی اولین داروخانه ایران با سابقه درخشان هفتاد و شش ساله است، علاوه بر این داروسازی با تولید مکمل های دارویی میراثی از کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور است. داروخانه دکتر عبیدی با رعایت عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای درمانی موثر و لازم برای ارتقای سلامت جامعه همواره در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود.

  5 نوع لیموناد قهوه محبوب

دیدگاهتان را بنویسید