توقف 15000 راننده تاکسی واکسینه شده

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از تعلیق مجوز ۱۵ هزار تاکسی‌ران واکسینه نشده خبر داد و گفت: کاهش تعداد رانندگان واکسینه نشده نشان‌دهنده اعمال محدودیت‌ها و ابطال‌ها است.

مرتضی ضامنی در تشریح روند محدود و تعلیق مجوز رانندگان تاکسی که واکسینه نشده اند، گفت: بر اساس مصوبات ستاد تاج و تخت کشور، محدودیت ها برای افرادی که مثبت تاج هستند یا واکسینه نشده اند مصوب شده است. اصلا.”

در همین راستا سامانه «ایران من» در وزارت کشور مراحل ارسال استعلام را آغاز کرده و به صورت دوره ای به ما ارائه می شود.

وی افزود: مقرر شده است شهادت آن دسته از رانندگانی که تاکنون واکسینه نشده اند علیرغم احتمال واکسیناسیون متوقف شود و این تعلیق تا زمان اقدام و مشارکت در روند واکسیناسیون ادامه خواهد داشت. شروع پروژه 24000 راننده بودند که واکسینه نشدند و محدودیت هایی ایجاد کردیم و گواهینامه آنها تعلیق شد.

جایگزین ادامه داد: در گام اول تعداد رانندگان به 18 هزار نفر رسید یعنی. رانندگان واکسینه شده از گواهینامه معاف شدند و تعداد رانندگانی که گواهینامه آنها تعلیق شد به 18 هزار نفر رسید و در گام دوم طبق آخرین آمار این تعداد به 15 هزار راننده رسید.

وی تاکید کرد: کاهش تعداد رانندگانی که واکسن دریافت نکرده اند نشان می دهد که محدودیت ها و تعلیق گواهینامه اعمال شده و رانندگان نیز اقدام به دریافت واکسن کرده اند.

  دلار عقب نشینی کرد

دیدگاهتان را بنویسید