توزیع بسته های حمایتی برای سرمایه گذاران بانکی خاص در پروژه های تولیدی و تجاری

قائم مقام بانک گردشگری با اشاره به برنامه سرمایه گذاری این بانک در پروژه های تولیدی، تجاری و زیربنایی و استراتژی اتخاذ شده برای حمایت از مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران پروژه، گفت: مشتری مداری به سمت استراتژی اصلی بانک گردشگری و بسته های حمایتی برای خاص است. سرمایه گذاران با توجه به نیاز خود.» در نظر گرفته شده است.

توزیع بسته های حمایتی برای سرمایه گذاران بانکی خاص در پروژه های تولیدی و تجاری

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، حسین رحمتی گفت: این بانک مشتری مداری را در کنار شعبه مرکزی قرار داده و به دنبال ایجاد کانال ارتباطی متفاوت با مشتریان برای شخصی سازی نیازها بر اساس درخواست آنها است.
وی افزود: ایجاد کانال های ارتباطی بانک گردشگری با مشتریان با هدف تعامل دو سویه است و در این راستا نظرات مشتریان مورد توجه کارکنان بانک قرار خواهد گرفت.
رحمتی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام تولید، نگهداری، موانع، گفت: بانک گردشگری خدمات خود را به همه مشتریان به ویژه سرمایه گذاران در بخش های تولیدی و خدماتی در حوزه های مختلف اقتصادی ارائه می کند تا اشتغال پایدار ایجاد کند.
وی گفت: بانک گردشگری اخیرا تسهیلات حمایتی در قالب تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش در اختیار سرمایه گذاران پروژه میکمال کیش قرار داده و در نظر دارد بسته های پروژه مشابهی را در استان های اصفهان، کرمان و سایر نقاط کشور اجرا کند.
رحمتی افزود: ما با همین شخصی سازی و شخصی سازی برای مشتریان و مخاطبان حس خوب و تجربه خوبی ایجاد می کنیم تا به درخواست های مهم مشتریان توجه کنیم چرا که معتقدیم دوران پیشنهادات یک طرفه بانک ها به پایان رسیده است.
یکی از اعضای هیات مدیره بانک گردشگری بانکداری نوین را خواسته همه مردم دانست و گفت: این بانک برای صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان، بانکداری مجازی را به صورت کاملا آنلاین راه اندازی می کند و به زودی خدمات جدیدی را ارائه خواهد کرد. بانک گردشگری را برای دریافت خدمات بانکی انتخاب کرد.
لازم به ذکر است: بانک گردشگری در هفتمین جشنواره ملی «بانک محبوب من» برای دومین سال متوالی موفق شد در بین سه بانک برتر کشور قرار گیرد.

  غذاهایی که باعث یبوست می شوند

دیدگاهتان را بنویسید