توجه؛ کاهش شدید هوای تهران در آخر هفته

به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در استان همراه با بارندگی پیش بینی می شود و از ظهر امروز (13 آذر) تا صبح فردا (13 آذر) بارش از بارش باران و برف و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

بر اساس پیش بینی هواشناسی و نقشه های هواشناسی تهران همراه با بارش باران، آسمان ابری و از ظهر امروز (13 آذر) تا ظهر فردا (14 آذر) در استان بارش باران و برف و وزش باد در برخی نقاط همراه با ارتفاعات و گاهی کولاک پیش بینی می شود. وزش باد شدید و احتمال رگبار و رعد و برق.

از عصر امروز تا بامداد یکشنبه (12 آذر) کاهش محسوس دما به طور میانگین از 7 تا 10 درجه سانتیگراد و یخبندان شبانه به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.

از اوایل امشب (13 آذر) تا بامداد جمعه (13 آذر) با بارش های متوسط ​​تا شدید در سامانه رطوبتی شمالی از ساعت 24 تا صبح فردا گاهی بارش برف پیش بینی می شود.

از شنبه (14 آذر) تا دوشنبه (15 آذر) آسمان صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از شنبه (14 آذر) تا دوشنبه (15 آذر) به دلیل ثبات نسبی جو، تجمع آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در مناطق بارگیری شده و صنعتی.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای -2 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (13 آذر) نیمه ابری با احتمال بارش باران و گاهی وزش باد شدید و در بعدازظهر صاف با حداکثر و کمینه دمای 11 و 2 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

  ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس

آسمان پایتخت پس از فردا (۱۳ آذر) نیمه ابری و در نقاط همراه با وزش باد و اوایل شب غبار محلی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین هوا به ۱۲ و ۳ درجه سانتی گراد می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید