تهویه سر مواد؛ طاعون دختر جوان

414679 572 خبر مرکزی

دختر جوانی که داروی قمار خود را از دست داده بود، هنگام فرار از صحنه توسط یک زن معتاد با ضربات چاقو کشته شد.

ساعت 23:40 روز 22 آبان ماه، پلیس 113 بازار در تماس با بازپرس حبیب‌الصادقی از فوت دختر جوانی در یکی از بیمارستان‌های صوفیه خبر داد. در پی انتشار این خبر، تحقیقات از سوی بازپرس شعبه چهارم دادگاه کیفری صوفیه آغاز شد.

در بررسی های اولیه مشخص شد دختر جوان که از ناحیه کتف مجروح شده بود ساعاتی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر عفونت جان خود را از دست داده است.

خاله دختر 22 ساله در تحقیقات گفت: خواهرزاده ام شیما تنها زندگی می کرد. امروز که برای دیدنش به خانه اش رفتم متوجه شدم بیهوش روی زمین افتاده است. بلافاصله با آمبولانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردند.

شیما از ناحیه کتف زخمی شد و وقتی از او پرسیدم چه اتفاقی برایت افتاده است. وی گفت: چهار روز پیش زن جوانی به نام سمیرا با چاقو از ناحیه کتف وی ضربه زد. اما چون فکر می کرد ضربه ای سطحی است به دکتر نرفت و خودش زخم را پانسمان کرد. چهار روز بعد زخم عفونی شد و او را بیهوش و نیمه جان در خانه رها کرد تا اینکه او را پیدا کردم.

در پی اطلاعاتی که خاله شیما در اختیار تیم جنایی قرار داد، تحقیقات برای شناسایی و بازداشت سمیرا به دستور بازپرس ادامه یافت. در حالی که مأموران کلانتری 113 بازار مقابل بیمارستان بودند، به خودرویی مشکوک شدند که چند بار بیهدف از مقابل بیمارستان عبور کرده بود و یکی از سرنشینانش زن جوانی.

  معرفی جاذبه های کلیسای ننه مریم ارومیه

به گفته کارکنان بیمارستان، زن جوان به تازگی به بیمارستان رفته و اطلاعاتی درباره شیما دریافت کرده است. با توجه به اطلاعاتی که خاله شیما در مورد سمیرا داده بود و اینکه او در بیمارستان اطلاعات دختر جوان را دریافت می کرد، به پلیس فرصت داده شد تا سمیرا باشد.

گزارش پرونده به بازپرس جنایی؛ ماموران برای دستگیری سرنشینان خودروی پراید وارد عمل شدند و زن جوان را در حالی که قصد ورود به مخفیگاهش را داشت دستگیر کردند.

سمیرا که به دلیل مصرف مواد مخدر حال خوبی نداشت در تحقیقات اولیه گفت: روز حادثه من و شیما در محوطه دروازه غار مشغول قماربازی بودیم. شرط ما روی مواد مخدر بود، شیما قمارش را باخت. اما به جای پرداخت شرط خود، سوار موتورسیکلتی شد که پسر جوانی به نام بهنام بردیا رانده آن بود.

او به اعتراض من توجهی نکرد و خواست فرار کند، اما من عصبانی شدم و سعی کردم به کتف بردیا ضربه بزنم، اما به جای بردیا چاقو به کتف شیما اصابت کرد. من نمی خواستم به او چاقو بزنم، این کاملا ناخواسته بود. سپس نگران شیما شدم و وقتی متوجه شدم حالش خوب نیست و او را به بیمارستان منتقل کردند، برای اطلاع از وضعیت دختر جوان به آنجا رفتم.

سمیرا پس از اعتراف به قتل عمد به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی صوفیه در اختیار کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید