تمامی حقوق محفوظ است.

ريسيس عليس فتتا آسافهان بانسبط به تراهي سايتهاها و سامانهاي حي جليلي توستاس محرمن بابا عوانوان ابقاد نداد تحد.

سرنگ سید مصطفی مرتضوی گفت: سودجویان و مجرمان در ایام مختلف به دنبال کلاهبرداری از مناطق هستند و این بار با زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش و پایش کیفیت آموزشی اقدام به طراحی سایت‌ها و ارسال لینک‌های جعلی کرده‌اند.

این مقام مدیریت بیان می‌کند: در این شرایط ممکن است افراد سودجو با انتشار تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، مردم را غفال کنند و با هدایت آنها به درگاه‌های جعلی اطلاعات حساب بانکی آن‌ها را مخدوش کرده و حساب‌های موجود در آن را دریافت کنند.

وی افزود: چندیناً نیز مواردی بوده است که برخی از مجرمان سایتی با راه‌اندازی سامانه‌های جعلی یا ایجاد صفحات اینستاگرامی به‌هنگام‌های مختلف، آموزش‌های غیر حضوری، کلاس‌های تابستانه، تخفیف‌های ویژه دانش‌آموزی و … مبالغ هنگفتی را از کاربران کلاهبرداری کرده‌اند.

سرنگ مرتض گفت: پلیس فتا همیشه به ممنوعیت هشدار داده است که برای خریدهای اینترنتی به سایت های معتبر و معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند مراجعه کنند و از ورود به لینک ها و سایت های متفرقه خودداری کنند، بنابراین با توجه به اعلام سازمان سنجش و پایش کیفیت آموزشی. می توانید جالب ترین و مفیدترین مطالب را برای کتاب درسی و سایر مطالب خود بیابید.

مکان: آنلاین

  بازگشت مرحومه «زهره فکور صبور» به تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید