تلگرام پول در می آورد؟!

تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است که هر ماه به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید را عمدتاً رایگان دریافت می‌کند، اما ممکن است این سرویس تصمیم بگیرد از طریق ویژگی‌های خود از پلتفرم خود درآمد کسب کند.

اشتراک جدیدی از انجمن بتا تلگرام در آخرین نسخه بتا اپلیکیشن تلگرام برای iOS شناسایی شد. طرح Telegram Premium به کاربران اجازه می دهد تا از استیکرهای انحصاری و واکنش های ایموجی استفاده کنند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. همچنین اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این نسخه پولی وجود ندارد. با این حال، کاربران نسخه رایگان نمی توانند استیکرهای پولی را در چت ها ببینند. اما کسانی که مشترک نمی شوند پیشنهادی برای ارتقاء به یک طرح برتر خواهند دید.

برخی از ویژگی های انحصاری سرویس تلگرام مشابه ویژگی های ارائه شده در پلتفرم دیسکورد خواهد بود، مانند ایموجی های شخصی سازی شده و متحرک که در دیسکورد نیترو با هزینه ماهانه 10 دلار ارائه می شود.

شایان ذکر است که تلگرام در حال حاضر راهی برای کسب درآمد از کاربران خود دارد. این سرویس سال گذشته آزمایش پیام های حمایت شده را در کانال های عمومی با بیش از 1000 مشترک آغاز کرد. این طرح درآمد باید گزینه بهتری نسبت به رویکرد فیس بوک باشد.

به گفته وب سایت اندروید پلیس، در حالی که طرح پولی فقط در نسخه بتا iOS موجود است، نسخه اندروید احتمالا به زودی در دسترس خواهد بود.

  رونمایی از طرح های جدید گیفت کارت بانک دی

دیدگاهتان را بنویسید