تقویت نظارت و بازرسی برای جلوگیری از فروش بیش از حد

جلسه کارکنان تنظیم بازار امروز (پنجشنبه) ریاست 2 شیفت صبح و عصر را بر عهده داشت معاون رئيس جمهور برگزار شد و اعضا آخرین وضعیت عرضه، توزیع و نظارت بر بازار را بررسی کردند.

در این جلسه در مورد نیاز به فراوانی محصولات اصلی بازار بر تامین و توزیع مناسب اقلام مورد نیاز مردم تاکید کرد و مقرر شد تمهیدات لازم برای توزیع گسترده اقلام مختلف مانند مرغ، تخم مرغ و روغن در نظر گرفته شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد ساعت کار میادین میوه و تره بار افزایش یابد و عصر جمعه نیز فعال باشد تا مردم دغدغه خرید و رفع نیاز خانواده را نداشته باشند.

    تقویت نظارت و بازرسی برای جلوگیری از فروش بیش از حد

پس از این دیدارها رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، وزرای کشاورزی، جهاد کشاورزی، فرهنگ و جهت گیری اسلامی، اقتصاد، صمت، ارتباطات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، مدیران برنامه و بودجه، مرکز بانک و صدا و سیما و دولت با حضور در نوبت صبح و عصر، گزارشی از برخی کاستی ها و آسیب های مشاهده شده با توجه به محدودیت پرونده ها در برخی استان ها و تعدادی از شهرستان ها همراه با اجرای طرح عوام فریبی و توزیع عادلانه ارائه کردند. برای تسریع در حل این مسائل. شد.

اطلاع رسانی دقیق و آگاهی از مزایا و آثار مثبت اصلاح قیمت ها و فعالیت 24 ساعته دبیر تلفنی وزارت تعاون از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین مقرر شد بدون مجوز سازمان حمایت و بدون تایید سازمان تنظیم بازار، افزایش قیمت‌ها در بازار صورت نگیرد و بازرسی‌ها و نظارت بر بازار برای جلوگیری از گران‌فروشی تشدید شود.

  افزایش 36 درصدی اهدای خون در تهران در شب های قدر

دیدگاهتان را بنویسید