تفاهم نامه بین شرکت نفت ایرانول و پژوهشکده تحقیقات صنعت نفت ایران

شرکت نفت ایرانول و پژوهشگاه نفت در حمایت از طرح های دانش بنیان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

تفاهم نامه بین شرکت نفت ایرانول و پژوهشکده تحقیقات صنعت نفت ایران

این تفاهم نامه در دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به همت شرکت نفت ایرانول و به امضای مصطفی مومنی، رئیس شرکت نفت ایرانول و جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه نفت، امضا شد.
طوفی این مراسم با بیان اینکه این تفاهم نامه کاملا منطبق بر شعار سال است، گفت: یکی از سیاست های فعلی در حوزه تولید نفت در دنیا، گذار به روغن های درجه یک، دو و سه است. و طبق گزارشات، نسل روغن های کلاس 1 رو به پایان است و به زودی از بازار خارج می شود. رئیس پژوهشگاه نفت گفت: یکی از ارکان تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه نفت و ایرانول در تبدیل روغن های پایه یک به دو و بالاتر است که اقدامی کاملا آگاهانه است و نیازمند – تحقیق عمیق و دقیق.و عمیق و در راستای شعار 1401 است.
مصطفی مومنی رئیس شرکت نفت ایرانول گفت: مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت با حضور دکتر توفیقی مرکز قابل اعتمادی برای این شرکت برای توسعه فناوری فرآیند تولید است. در زمینه محصولات نهایی و حتی فرآیندها موفق به افزایش سود عملیاتی و ایجاد ارزش افزوده در این شرکت می شویم. شرکت نفت ایرانول با حمایت و امضای تفاهم نامه های مختلف با مراکز علمی و دانش بنیان به دنبال افزایش دانش، کیفیت و داخلی سازی مواد افزودنی در زمینه روغن ها و روانکارها است.

  مصاحبه جنجالی گیتی معینی علیه مهران مدیری

دیدگاهتان را بنویسید