تغییر چهره و استایل مه لقا باقری

مهلکا باقری او عکس هایی که می بینید را در اینستاگرامش منتشر کرد. مهلکا باقری در توضیح خود می نویسد:
“اولین جشن فیلم کوتاه اتاق فکر مستقل”
با حمایت سید شهاب حسینی عزیز و دی
پ.ن. امیدوارم این جشنواره راه جدید خود را با ثبات و قدرت برای حمایت از سینما به ویژه بخشهای «فیلم کوتاه» و «مستند» ادامه دهد و زنده و پویا باشد.از زحمات شما سپاسگزارم.

تغییر چهره و استایل مه لقا باقری

تغییر چهره و استایل مه لقا باقری

بیوگرافی مه لقا باقری

  • نام: مه لاکا
  • نام خانوادگی: باقری
  • تاریخ تولد: 1360
  • محل تولد: تهران
  • تحصیلات: کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره تهران; 1382-1378، کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس، 1385 – گرایش تئاتر از آلمان.
  • ازدواج: متاهل
  • همسر: جواد عزتی

مه لگا باقری بازیگر جوان کشورمان بیش از 12 سال است که به صورت حرفه ای در زمینه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت می کند و در جشنواره های داخلی و خارجی کشورهایی مانند فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته است. در زمینه طراحی حرکات موزون و دستیار کارگردان تئاتر نیز دستی دارد. مه لقا باقری در سریال جدید دورهمی نقش همسر پرایس را بازی می کند.

ملاقات و ازدواج مه لگا باقری با جواد عزتی

مه لکا باقری و همسرش جواد عزتی یکی از زوج های جوان دنیای هنر هستند که از سال 1394 زندگی مشترک خود را آغاز کردند.این زوج هنری که هر دو بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر هستند از طریق بازیگری با یکدیگر آشنا شدند و ازدواج کردند.

در مطالب قبلی درباره زندگی شخصی و هنری این زوج بازیگر صحبت کردیم و می دانید که جواد عزتی در تئاتری به کارگردانی مه لگا باقری با وی آشنا شد و این آشنایی با ازدواج این دو هنرمند به پایان رسید.

مه لگا باقری و همسرش

مه لقا باقری و جواد عزتی/ عکس نازی خوش هوش

یکی از جنبه های مربوط به ازدواج جواد عزتی و مه لگا باقری اختلاف سنی آنهاست که با نگاهی به بیوگرافی این دو بازیگر می توان تشخیص داد که جواد عزتی متولد 29 دی ماه 1360 و همسرش مه لگا است. باقری متولد خرداد 1360 است و چند ماه از این بازیگر بزرگتر است.

مه لکا باقری و همسرش جواد عزتی در سریال های قهوه تلخ، مظفر باغ، عظیم درسره ای، زاگ کاری و فیلم موفق شنا با پروانه ها بازی کرده اند.

  اقدام جنجالی ستاره استقلال + عکس پایگاه خبری افکارنیوز

دیدگاهتان را بنویسید