تعداد کشته شدگان سانحه قطار در مشهد یزد ۱۴ نفر است

مدیرکل پزشکی قانونی یزد گفت: هر 14 کشته سانحه قطار مشهد – یزد یک نفر هستند که یکی از آنها در روز اول تحویل خانواده اش در طبس شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فریبرز آیتی، وی افزود: دقایقی قبل از آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی اصفهان آخرین نمونه ها مورد آزمایش قرار گرفت و تمامی موارد شناسایی شناسایی شد.

وی افزود: همکاران در حال آماده سازی اجساد در اتاق کالبدشکافی پزشکی قانونی هستند و تا دقایقی دیگر اجساد باقی مانده به خانواده ها تحویل داده می شود. این مسئول گفت: پذیرایی از مجروحان در پزشکی قانونی یزد از صبح امروز آغاز شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد شنبه شب گفت: بلافاصله پس از سانحه قطار مشهد – یزد، تیم های پزشکی و پشتیبانی استان با آمبولانس، اتوبوس آمبولانس و بالگرد به محل حادثه اعزام شدند.

علی اکبر عزیزی همچنین درباره علت کاهش تعداد کشته شدگان افزود: با تکه تکه شدن اجساد تعدادی از جانباختگان بر اثر شدت ضربه، تیم های حاضر در محل در قالب 22 شناسنامه اقدام به جمع آوری اعضای بدن کردند. پوشش هایی که قابل شناسایی نیستند.”

وی ادامه داد: پس از انتقال پتوها در استان و انجام معاینات دقیق پزشکی قانونی از بقایای اجساد، در نهایت با اعلام مفقودین خانواده ها و معاینات پزشکی قانونی، تعداد قطعی فوت شدگان 14 نفر اعلام شد که 2 مورد آن متعلق به اجساد بوده است. به طبس و 12 نفر از مردم یزد و اجساد هشت نفر دفن شده است.

قطار مسافربری مشهد – یزد ساعت 5:30 بامداد چهارشنبه 18 خرداد در کیلومتر 50 محور طبس – یزد (ایستگاه مزینو) بر اثر برخورد با بیل مکانیکی از ریل خارج و تعدادی از مسافران مجروح و تعدادی کشته شدند.

  ضربه مهلک اسکوچیچ مقابل استقلال در آخرین بازی فصل؛ آنها 6 ستاره نیستند

دیدگاهتان را بنویسید