«تعداد امضاء برای استیضاح فاطمی امین» به حد نصاب قانونی برای اعلام وصول نرسید.

محمد حسن آصفری برای ارائه وزارت صمت مقصر اصلی وضعیت امروز گفت بازار آقای. فاطمی امین نه، زیرا او خرابه ای را در بازار فتح کرد که تعمیر آن به زمان بیشتری نیاز دارد.

وی با بیان اینکه فشارهای ناشی از تحریم ها و مشکلات اقتصادی منجر به چنین وضعیتی در بازار شده است، ادامه داد: در زمینه گرانی کالاها، وزیر صمت مقصر اصلی نیست زیرا کالاهای اساسی مردم در دست جهاد است. وزارت کشاورزی.

نماینده مردم اراک، هنداب و کمیجان افزود: وزیر صمت فقط به دلیل وضعیت خودرو اینطور نیست. استیضاح بیایید آن را کنار هم بگذاریم.

فاطمی امین وزیر بدون مرز است

وی با تاکید بر اینکه به نظر من آقای فاطمی امین یکی از وزرای حاشیه ای است که به جریانات حزبی و سیاسی کشیده نشده است، تصریح کرد: مقصر اصلی گرانی کالاهای اساسی در بازار، افراد دیگر هستند.

آصفری گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس که خواستار استیضاح وزیر صمت بودند، این کار را رها کرده و علاقه مند هستند که آقای فاطمی امین برنامه های خود را دنبال کند تا خدای ناکرده کاستی های موجود در این زمینه برطرف شود. “

وی تاکید کرد: تعداد امضاها برای استیضاح وزیر صمت به حد نصاب قانونی برای اعلام وصول در مجلس علنی نرسیده است.

«تعداد امضاء برای استیضاح فاطمی امین» به حد نصاب قانونی برای اعلام وصول نرسید.

کار شفای خوب در وزارت صمت آغاز شده است

وی با بیان اینکه فاطمی امین دستاورد درخشانی در حوزه اقتصادی دارد، تاکید کرد: هم اکنون اصلاحات خوبی در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شده است. اگر غیر از آقای فاطمی امین سرپرست وزارت صمت شود، نمی تواند به طور معجزه آسایی شرایط را تغییر دهد.

  اطلاعیه دو محروم سرخپوشان مقابل شهرخودرو

آصفری با اشاره به استیضاح وزیر صمت گفت: برخی از نمایندگان مجلس امضای خود را پس گرفته اند. البته مجلس آمادگی همکاری با وزارت صمت را دارد. وزیر صمت تا کنون مدام پاسخگوی نمایندگان بوده و همکاری و روابط خوبی با مجلس داشته است.

نماینده مردم اراک، هنداب و کمیجان گفت: خروج آقای فاطمی امین مشکلات بازار خودرو را حل نمی کند بلکه مشکلات دیگری را در این وزارتخانه ایجاد می کند.

وی گفت: متأسفانه برخی افراد خارج از مجلس علاقه مند به اداره مجلس شورای اسلامی هستند.

استیضاح وزیر صمت اعلام نشده است

آصفری خاطرنشان کرد: اعلام زودهنگام استیضاح وزیر صمت اگرچه وصول آن اعلام نشده است، اما نشان می دهد عده ای از بیرون به اداره مجلس علاقه دارند!

وی با اشاره به مشکلات صنعت خودرو ادامه داد: برای رفع مشکلات این حوزه ابتدا باید به دنبال سهامداران واقعی خودرو باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید