تصاویر/ بی رحم ترین زنان تاریخ

فرادید| در این مقاله داستان های تلخ و غم انگیزی را بیان می کنیم که در همه موارد دلیل اصلی زنان بوده است. آیا واقعاً همه زنان در تاریخ بشر خوب بوده اند؟

مردان اغلب خشن‌تر هستند و میل بیشتری به جنگ و خونریزی دارند و به جرات می‌توان گفت که آنها عامل انواع درگیری‌ها در تاریخ هستند. همچنین بر کسی پوشیده نیست که مردان نسبت به مردان به خصوص زنان پرخاشگرتر هستند، اما این بدان معنا نیست که همه زنان در تاریخ مورد ظلم قرار گرفته اند و خوب هستند.

در زیر با شرورترین و شرورترین زنان تاریخ آشنا خواهید شد. چه چیزی آنها را وادار به انجام چنین کارهایی کرده است؟ آیا اساساً این زنان از بدو تولد دچار سوءتغذیه بوده اند یا در طول زندگی خود به دلیل شرایطی که داشتند شیطان و شیطان شده اند؟ یا آنها به جنایات عادت داشتند یا بلافاصله دیوانه شده بودند؟

اگر فکر می کنید همه زنان ذاتاً خوب و مهربان هستند، وقتی این گزارش را می خوانید متوجه می شوید که در همه چیز استثنا وجود دارد:

عکس / قاتلان زنانالیزابت باتوری – شاهزاده خون

این نجیب زاده مجارستانی از سال 1560 تا 1614 زندگی می کرد و به عنوان یکی از بی رحم ترین قاتل های جهان شناخته می شود، زیرا نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

او برده‌ها را می‌کشت، و افسانه‌ها می‌گویند که او در خون آنها غسل می‌کرد (شاید به قتل‌های زیادی اشاره دارد). 300 نفر در محاکمه او شهادت دادند که او یک قاتل است، اما به دلیل ثروتش رشوه داد و آزادانه در کاخ خود به زندگی ادامه داد.

عکس / قاتلان زنانماریا دلفین لالار – مادام لالار

زندگی مادام لالاری (معروف به مادام بلان و مادام مک کارتی قبل از مرگ دو همسرش) به وضوح نشان می دهد که زندگی بردگان در دست صاحبان بود. لالاری از سال 1787 تا 1849 در فرانسه زندگی می کرد.

به نظر می رسد او واقعاً بیمار است، زیرا هیچ عقل سلیمی نمی تواند بفهمد که او با بردگان خود چه کرده است. لالاری غلامان را شلاق می زند، به اجاق می چسباند یا به میز (با میخ) می دوزد. اگر کسی غذای اضافی می خواست، آن را به گردن یا پاهای سقف آویزان می کرد.

عکس / قاتلان زنانایرما گریس – کفتار اهل آشویتس

این زن شیطان صفت نگهبان زنان آشویتس بود و در نوجوانی عضوی از جوانان هیتلر شد. او کاملاً غرق در فلسفه یهودستیزی بود و به حزب سوسیالیست آلمان تعلق داشت.

ایرما در بازداشتگاه زنان وظیفه بررسی وضعیت جسمانی آنها را داشت و از فرستادن افراد ضعیف و ناتوان به اتاق های گاز بسیار خوشحال بود. او سادیست بود و زندانیان را تا سر حد مرگ کتک می زد. او در سن 22 سالگی پس از محاکمه در برنت انگلیس به دلیل اعمال غیرانسانی به اعدام محکوم شد.

عکس / قاتلان زنانمری انگلستان – مری خونین

ملکه مری خیلی زود زمانی که برادرش ادوارد در سن 15 سالگی درگذشت و از 1553 تا 1558 سلطنت کرد، به قدرت رسید. او تنها فرزند هنری هشتم و کاترین آراگون بود.

یکی از اهداف او سرنگونی کلیسای پروتستان بود.280 مخالفان مذهبی علیه عقاید او قیام کردند و این آغاز خونریزی او بود. او در سن 42 سالگی بدون فرزند درگذشت و خواهرش الیزابت جانشین او شد.

عکس / قاتلان زنان
آیلین وارن، یک هیولای قرن بیستم

او به عنوان هیولای قرن شناخته می شود که بین سال های 1989 تا 1990 هفت مرد را از فاصله نزدیک به ضرب گلوله کشت و در دفاع از خود گفت که آنها را کشت تا جان خود را نجات دهد.

  هزینه رهن و اجاره خوابگاه در تهران

آیلین از یک بیماری روانی رنج می برد و گفته بود اگر به جامعه بازگردد دوباره این کار را انجام خواهد داد. او در سال 2002 به اعدام با تزریق محکوم شد.فیلم “هیولا” با بازی “شارلیز ترون” زندگی آیلین را نشان می دهد.

عکس / قاتلان زنان
بل هانس – دختری از جهنم

او که در سال 1859 در نروژ متولد شد، توسط 40 مرد کشته شد و سپس به مزرعه ای در هند فرستاده شد و در آنجا با آنها آشنا شد و تمام پول و دارایی آنها را مسموم کرد و به سرقت برد. جسد سر بریده سه فرزندش هنگام آتش زدن خانه اش پیدا شد. (آنها همچنین جسد 11 نفر دیگر را پیدا کردند).

برخی می گویند او حتی برای نجات خود جان فرزندانش را گرفت و به کالیفرنیا گریخت و در آنجا چندین سال به کشتن ادامه داد. اما برخی دیگر معتقدند که او ممکن است در سال 1908 مرده باشد.

عکس / قاتلان زنان
کاترین دی مدیچی – خانم مار

کاترین در خانواده ای مشهور مدیچی در ایتالیا به دنیا آمد و در ۱۴ سالگی با هانری دوم فرانسوی ازدواج کرد. پس از مرگ‌های غیرمنتظره‌ای که در کاخ به وجود آمد، او از سال 1547 تا 1559 به عنوان ملکه به قدرت رسید و تأثیر زیادی بر پسرانش گذاشت و آنها را به ارتکاب جنایات علیه مخالفان تشویق کرد.

یکی از بدترین مواردی که او مسئول آن است، تراژدی روز سنت بارتلمی است که در آن هزاران هوگوات (کالوینیست های پروتستان فرانسوی) جان خود را از دست دادند. او بسیار ظالم بود و حتی دخترش را به خاطر عاشق شدن تا آخر عمر زندانی کرد و دستور اعدام معشوق دخترش را صادر کرد.

عکس / قاتلان زنان
Ranalunona I – پادشاه دیوانه ماداگاسکار

رانالونونا از سال 1828 تا زمان مرگش در سال 1861 ملکه ماداگاسکار بود. پس از بیمار شدن همسرش، تمام قدرت به دست او افتاد.

او ابتدا در بین مردم به عنوان یک پادشاه ظالم اما محتاط شناخته می شد، به عنوان مثال او توانست کشور را از استعمار اروپا نجات دهد، اما بعداً به رفتار وحشیانه با مردم خود متوسل شد. او مردم را مجبور می کرد که به ارتش بپیوندند یا برای خیریه کار کنند.

او ایده‌های مضحکی از خودکفایی داشت و کشورهایی را که می‌خواست با آن‌ها رابطه برقرار کند رد می‌کرد و همین امر ماداگاسکار را فقیرتر و فقیرتر کرد و بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند. پسرش تلاش کرد تا قدرت را به دست گیرد تا کشور را از ظلم نجات دهد، اما تا زمانی که مادرش زنده بود ناکام ماند.

عکس / قاتلان زنان
بانی پارکر یک گانگستر است

قبل از ازدواج با کلاید بارو، او بنیانگذار یک دختر دبیرستانی از روستای فقیرانه دالاس بود که شعر می گفت و با خستگی و تنهایی مبارزه می کرد. اما اندکی پس از آشنایی با باکلی، ویژگی های رفتاری گانگسترها را آموخت و یکی از آنها شد.

  نوسانات قیمت دلار در بازار

او شروع به سرقت از بانک ها، پمپ بنزین ها و سایر مغازه ها کرد و در سال 1943 قبل از اینکه قتل به یک عادت تبدیل شود توسط پلیس کشته شد.

عکس / قاتلان زنان
ایزابلا اول – ملکه آزار و اذیت مذهبی

ایزابلا یکی از مقدسین کلیسای کاتولیک بود، اما این بدان معنا نیست که او در زندگی شخصی خود یک قدیس بوده است. او و همسرش فردیناند دوم ممکن است کارهای خوبی برای اسپانیا انجام داده باشند، اما ایده های آنها در مورد گسترش دین و اجبار و فشار مذهبی که بر مردم وارد می کنند غیرقابل تحمل است. او از سال 1474 تا 1504 ملکه بود.

آنها یهودیان و مسلمانان را با شکنجه و اجبار مجبور به کاتولیک شدن کردند. ایزابلا کمی نرمتر از شوهرش بود و در نهایت از ترس یهودیان اسپانیا را بدون هیچ ثروتی (اسب و کلکسیون جواهرات نقره و طلا) ترک کرد.

عکس / قاتلان زنان
دریای سلتیک – روس دیوانه

این جنتلمن روسی به اندازه الیزابت باستوری رسوا است. جان صدها برده فقیر که بیشتر آنها زن و دختر بودند در دست او بود. او دوست دارد شکنجه کند، شلاق بزند و حتی بکشد. اهالی روستا از مسئولین وقت شکایت کردند که دریا هیولایی است اما راه به جایی نبردند. او از سال 1730 تا 1801 زندگی می کرد.

اما در نهایت مردم واکنش نشان دادند و او در سال 1768 محاکمه و مجازات شد. البته مجازات کمتر از استحقاق بود. ملکه دستور داد تا او را در ملاء عام کتک بزنند و بعداً تا آخر عمر در انبار کلیسای سنت جان زندانی شد.

عکس / قاتلان زنان
ما بارکر – رهبر گروه بارکر

او در سال 1873 به دنیا آمد، با جورج بارکر ازدواج کرد و صاحب چهار پسر شد. آنها با هم گروه بارکر را به رهبری ما تشکیل می دهند. جرایم این باند سرقت از بانک، آدم ربایی، سرقت پلیس و… است. ما طراح فعالیت های پسرانش بود و سرانجام در سال 1935 به همراه پسرش فرد توسط پلیس کشته شد.

عکس / قاتلان زنان
وو زتیان – کله وو

او اولین و تنها زن چینی است که امپراتور شد و به زیبایی، هوش، شخصیت و از همه مهمتر خشونت مشهور است. وو یکی از بی‌رحم‌ترین امپراتوران بود که هر گونه اشراف چینی را که او را تهدیدی برای سلطنتش می‌دانست حذف کرد. او یک شبکه جاسوسی برای شناسایی مخالفان و دشمنان خود راه اندازی کرد. او تمام زندگی خود را صرف نابودی و کشتن کسانی کرد که حتی در کوچکترین مسائل با او مخالف بودند.

عکس / قاتلان زنان
الیس کاخ – جادوگر بوخنوالد

الیس کاخ یکی دیگر از زنان برجسته نازی در جنگ جهانی دوم بود. او در اردوگاه کار اجباری بوخنوالد به دلیل اقداماتش علیه زنان در اردوگاه به عنوان یک جادوگر شناخته شد.

او ظاهراً زندانیان را با خالکوبی می کشت و پوست می کرد و آنها را به عنوان یادگاری نگه می داشت. او در نهایت دستگیر و به حبس ابد محکوم شد و در سال 1967 (60 سالگی) در زندان درگذشت.

عکس / قاتلان زنان
والریا مسالینا – ملکه دیوانه رم

او در تاریخ به عنوان بسیار حسود توصیف شده است. او زنان را به اعدام محکوم کرد که تهدیدی برای سلطنت، ازدواج با همسر، ارث، ثروت و قدرت محسوب می شد.

عکس / قاتلان زنان
مری آن – بیوه سیاه

مریم در زندگی هدفی داشت، ازدواج با کندوی عسل و بچه دار شدن و سپس مسموم کردن آنها با آرسنیک و کسر پول بیمه او. او چهار بار ازدواج کرده و 13 فرزند دارد که تنها یک زن و دو فرزند از آنها زنده مانده اند.

  عکس های جدید از سریال یاگی

هیچ کس واقعاً به مرگ ناگهانی فرزندان خود مشکوک نبود تا اینکه یکی از پزشکان متوجه وجود سم در بدن آنها شد. او متهم و به اعدام محکوم شد.

عکس / قاتلان زنان
گریسلد بلانکو – نامادری

نامادری مافیای کلمبیایی از دوران جوانی زندگی مجرمانه ای داشت و تجارت غیرقانونی از میامی و کالیفرنیا تا زادگاهش کلمبیا را اداره می کرد. از سال 1950 تا 1980 جنایات وی با دستگیری و زندانی شدن در سال 1985 به اوج خود رسید.

او در طول دادگاه اعتراف کرد که 200 نفر از حریفان را از زمین بیرون راند و حتی سه شوهرش را کشت. او در سال 2004 از زندان آزاد شد و به کلمبیا فرستاده شد و در سال 2012 به ضرب گلوله کشته شد.

عکس / قاتلان زنان
تیلی کومیلک – بیماری روانی

او از مشکلات روانی جدی رنج می برد. بستگانش را دور خود جمع کرد و به آنها گفت که چه زمانی خواهند مرد. البته او باید می دانست، زیرا قرار بود آنها را بکشد.

عکس / قاتلان زنان
کاترین نایت – شوالیه سیاه

او یکی از بی رحم ترین زنان تاریخ است که با همه، حتی فرزندانش، خشونت و وحشیانه رفتار می کند. همسرش می خواست رفتار او را اصلاح کند که باعث عصبانیت کاترین شد. در سال 2000 او را 37 ضربه چاقو زد.

از همه بدتر سرش را برید و با بقیه بدنش در ظرفی ریخت و با مقداری سبزی پخت و می خواست به بچه هایش بدهد تا بخورند تا پلیس آمد و دستگیر شد.

عکس / قاتلان زنان
آملیا دیر – قاتل زنجیره ای

آملیا در سال 1869 بیوه ماند و به عنوان پرستار بچه در خانه ها کار کرد تا امرار معاش کند. با این حال، او نمی توانست از نوزادان مراقبت کند.

در ابتدا بیشتر بچه ها به خاطر سهل انگاری او کشته شدند، اما بعداً شروع به کشتن نوزادان کرد و از این کار لذت برد. او هنگام دستگیری به دلیل کشتن سه کودک در زندان بود، اما کارشناسان تخمین می زنند که او حدود 400 کودک بی گناه را کشته است.

عکس / قاتلان زنان
جوانا باراز – قاتل زنان میانسال

جوانا یک کشتی گیر حرفه ای در مکزیک بود. اما ظلم او در زندگی غیر قابل کنترل بود. جوآنا بین سال‌های 1990 تا 2003 حدود 49 زن میانسال را به قتل رساند.

در حالی که مقامات مکزیکی به دنبال قاتل بودند (فکر می کردند او یک قاتل است) جوانا فرار کرد و جالب است بدانید که او به عنوان یک مددکار اجتماعی کار می کند و چندین نفر را خفه و خفه می کند.او کشته است.

منبع: CNN

ترجمه: فراد

دیدگاهتان را بنویسید